گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار بازی Guts and Glory مشخص شد

۲۶ تیر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰

شرکت تاینی‌بیلد گیمز (tinyBuild Games) با انتشار تیزر تریلری از بازی Guts and Glory رسماً اعلام کرد که این بازی روز پنج‌شنبه این هفته نه تنها از سرویس دسترسی زودهنگام استیم (Steam Early Access) خارج خواهد شد بلکه به کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌‌باکس وان و نینتندو سوییچ نیز راه خواهد یافت.

برای آن دسته از کسانی که از این عنوان بی‌اطلاع هستند باید بگوئیم که Guts and Glory عنوانی درباره شرکت در مسابقات خانوادگی و دوستانه‌ی سرگر‌کننده است که در آن باید با وسایل نقلیه خود به پایان راه برسید اما در این میان چیزهای مختلفی سعی در کشتن شما دارند. شما می‌توانید به عنوان یک پدر و پسر که در حال دوچرخه سواری هستند، میخ‌های بزرگی که به سمتتان پرتاب می‌شوند را جا خالی دهید و یا از انفجارها بگریزید و برای شکست دادن هر مکان و وسایل نقلیه خطرناک تلاش کنید.

امکان ساخت مراحل مختلف در بازی Guts and Glory نیز وجود خواهد داشت که در قالب یک Level Editor در دسترس قرار دارد. می‌توانید تله‌های بسیاری برای نابودی تیم مد نظر خلق کنید.

بازی Guts and Glory از ماه فوریه سال گذشته میلادی در قالب سرویس دسترسی زودهنگام استیم در دسترس قرار داشته و استودیوی هک‌جک پروداکشنز (HakJak Productions)، سازنده آن به خوبی از بازخوردهای مخاطبانش استفاده کرده و به‌روزرسانی‌های متعددی برای آن منتشر کرده است.

بازی Guts and Glory در تاریخ پنج شنبه ۲۸ تیر ماه (۱۹ جولای) برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. در ادامه می‌توانید جدیدترین تیزر تریلر منتشر شده از این بازی را از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید:

دریافت تیزر تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تیزر تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تیزر تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید