دمو Silent Hills P.T برای رایانه‌های شخصی منتشر شد

۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۰

به تازگی دمو Silent Hills P.T که چند سال پیش منتشر شد، توسط طرفداران این بازی برای رایانه‌های شخصی ساخته شده است. اطلاعات بیشتر را در ادامه مطلب مطالعه کنید.

نسخه دمو بازی Silent Hills که در سال ۲۰۱۴ با نام و یا رمز P.T به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ منتشر شده بود، جزو آن دسته از دموهایی قرار می‌گیرد که طرفداران بسیاری را به سوی خود جذب کرده است و از محبوبیت بالایی برخوردار است. زمانی که این دمو منتشر شد، کاربران زیادی خوشحال شدند زیرا قرار بود تا دوباره بازی فوق العاده Silent Hills مهمان خانه‌های بازیکنان شود و با ویژگی‌های خاص خود ، تا ساعات زیادی بازیکنان را سرگرم کند. در همان زمان افرادی زیادی برای دانلود این نسخه دمو، اقدام کردند که بدون تردید می‌توان گفت، میزان ترسناک بودن این دمو به حدی بالا بود که کمتر کسی می‌توانست، آن را به صورت کامل به پایان برساند یا تمامی راه‌های مخفی آن را پیدا کند. همچنین P.T از راز و رمز های بسیاری برخوردار بود که به تکامل هرچه بیشتر آن افزوده می‌کرد و بازیکنان بیشتری را شیفته خود می‌ساخت.

با تمامی این تفاسیر، متاسفانه پروسه ساخت بازی Silent Hills در سال ۲۰۱۵ برای همیشه لغو شد و دیگر هیچ خبری از بازگشت دوباره این بازی نبود. در این حال فقط همان نسخه دمو بازی بود که در دسترس کاربران قرار داشت، البته کاربرانی که قبل از لغو شدن ساخت این بازی، آن را دریافت کرده بودند، زیرا توسط سازندگان این بازی، نسخه دمو از فروشگاه پلی استیشن حذف شد و فقط P.T در دسترس کسانی بود که آن را در همان زمان دریافت کرده بودند.

همان طور که گفته شد، این نسخه دمو هنوز هم از طرفداران زیادی برخوردار است و به تازگی، این طرفداران دست به اقدام جالبی زده اند که بدون شک با حمایت بازیکنان رو به رو خواهد شد. حال یک گروه از طرفداران این بازی که علاقه زیادی به آن دارند، دمو P.T را برای پلتفرم رایانه‌های شخصی پورت کرده اند و آن را برای دانلود در دسترس کاربران این پلتفرم قرار داده اند. رهبری این گروه توسط فردی با نام SmoggyChips بوده است که توسط موتور آنریل ۴، آن را ساخته و طبق گفته‌های این گروه، این نسخه تمامی ویژگی‌های اصلی نسخه پلی استیشن ۴ دمو P.T را دارا بوده و کاربران از آن راضی خواهند بود.

هرچند این پورت جدید، هنوز راه زیادی را برای رفتن دارد و باید از سوی کاربران حمایت شود. در حال حاضر این تیم برای ساخت مراحل بعدی P.T در پلتفرم‌ رایانه‌ها شخصی مشتاق است.

کاربران و علاقه‌مندانی که قصد دارند این پورت جدید را تجربه کنند و بار دیگری به دنیای بازی P.T قدم بگذارند، می‌توانند از اینجا این بازی را دریافت کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید