گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

بازی Mercenaries Saga Chronicles در ماه فوریه میلادی منتشر خواهد شد

تصاویر
بازی Mercenaries Saga Chronicles در ماه فوریه میلادی منتشر خواهد شد

شرکت Circle Ent. سال ۲۰۱۸ میلادی را با معرفی بازی Mercenaries Saga Chronicles برای کنسول نینتندو سوییچ آغاز کرد. از آن زمان تا به حال، آن‌ها در خصوص تفاوت‌های سری‌های پیشین این مجموعه که برای کنسول نینتندو ۳DS عرضه شده‌اند با سه گانه جدید آن صحبت کرده‌اند.

شرکت Circle Ent. با انتشار توییتی در شبکه اجتماعی توییتر، تفاوت‌های رابط کاربری و جلوه‌های بصری بازی Mercenaries Saga Chronicles را نشان داده است. از نظر گرافیکی، در این نسخه شاهد رنگ‌های پر جنب و جوش، لبه‌های صاف‌تر و جزئیات بهبود یافته هستیم. بدیهی است که رزولوشن نسخه نینتندو سوییچ این بازی نسبت به نسخه نینتندو ۳DS آن افزایش یافته است.

تغییرات رابط کاربری نسخه نینتندو سوییچ بازی Mercenaries Saga Chronicles نیز قابل توجه است. نسخه نینتندو ۳DS بازی مورد بحث، مقدار محدودی از صفحه نمایش کنسول را اشغال می‌کرد بنابراین واضح است که افزودن بیشتر جزئیاتی که توسعه‌دهندگان این بازی مدنظر داشتند، میسر نبود. پورت نسخه نینتندو سوییچ بازی Mercenaries Saga Chronicles، حاوی بیشتر اطلاعاتی است که در هنگام مبارزات، نیاز است. کلاس شخصیت‌ها، سطح‌ها و … به واسطه رزولوشن بیشتر در این نسخه قابل مشاهده خواهد بود. این مهم، بازیکنان را از باز کردن صفحه‌های دیگر و بررسی آمار دشمنان و اطلاعات مطلوب، بی‌نیاز ساخته است.

از زیر می‌توانید تصاویر مربوط به تفاوت‌های دو نسخه این بازی را شاهد باشید. بازی Mercenaries Saga Chronicles در ماه فوریه سال جاری میلادی بر روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد و انتظار می‌رود که به زودی تاریخ انتشار دقیق آن هم اعلام شود.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 8٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت