نخستین تریلر از بازی Etrian Odyssey Nexus منتشر شد

۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۹

به تازگی نخستین تریلر انگلیسی از بازی Etrian Odyssey Nexus منتشر شده که برخی ویژگی‌های کلاسیک این سری بازی، کلاس‌ها و صحنه‌هایی از گیم‌پلی آن را به تصویر می‌کشد.

این بازی در روز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه (۵ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول نینتندو ۳DS عرضه خواهد شد و آخرین نسخه از مجموعه Etrian Odyssey خواهد بود که برای این کنسول دستی منتشر می‌گردد. به همین جهت، شرکت اتلوس (Atlus) تلاش کرده است تا بهترین ویژگی‌های این سری را به این بازی اضافه کند تا شاهد نسخه خوبی از آن برروی این کنسول دستی باشیم. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به شخصیت‌های قدیمی، ۱۹ کلاس، کلاس جدید Hero و زیرکلاس‌های متعدد اشاره کرد. توضیحات رسمی این بازی به این شرح است:

حکم سلطنتی شاهزاده Persephone موجب گرد هم آمدن بزرگترین کاوشگران قلمروی او در شهر شناور مگینیا (Maginia) شده است. هدف آن‌ها، کشف رمز و راز مجمع‌الجزایر لموریا (Lemuria)، خانه درخت بزرگ Yggdrasil است. کاوشگران را در قالب ۱۹ کلاس که از کل سری Etrian برگرفته شده است، به استخدام درآورید و برای رسیدن به گنج و افتخار تلاش کنید. از جمله این کلاس‌ها می‌توان به کلاس جدید Hero اشاره کرد.

این بازی اوایل سال جاری میلادی در کشور ژاپن تحت عنوان Etrian Odyssey X عرضه شد و بلافاصله نسخه بومی‌شده آن برای عرضه در بازار غرب معرفی شد. نسخه فیزیکی این بازی شامل Vivian Pin، کتابی هنری و جعبه‌ای بیرونی از این بازی با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار خواهد بود که می‌توانید تصویر آن را از زیر مشاهده کنید:

سری Etrian Odyssey نخستین بار کار خود را برروی کنسول نینتندو DS و در سال ۲۰۰۷ میلادی آغاز کرد. سیستم خلق نقشه منحصر به فرد این بازی، این امکان را به بازی‌بازان می‌داد تا با استفاده از قلم‌های نینتندو DS و ۳DS، سیاه‌چاله‌ها و نقشه‌های دلخواه خود را خلق کنند. بازی در دست ساخت Persona Q2: New Cinema Labyrinth، در اصل حاوی ویژگی‌های منحصر به فرد گیم‌پلی Etrian Odyssey خواهد بود اما شاهد شخصیت‌ها و داستان‌های خاص سری Persona هستیم. البته باید اشاره کنیم که این بازی در اصل یک دنباله بر عنوان Persona Q است که در سال ۲۰۱۴ میلادی وارد بازار شد.

همانطور که پیشتر اشاره شد، بازی Etrian Odyssey Nexus در روز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه (۵ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. نخستین تریلر این بازی را می‌توانید از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید