گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تماشا کنید: بازی New Gundam Breaker در غرب هم منتشر خواهد شد

تماشا کنید: بازی New Gundam Breaker در غرب هم منتشر خواهد شد

به دنبال رونمایی از بازی New Gundam Breaker برای عرضه در ژاپن، واحد اروپای شرکت باندای نامکو اینترتینمنت (Bandai Namco Entertainment) از انتشار این عنوان در بازار غرب خبر داد.

بر اساس اطلاعیه جدید این شرکت، این بازی در سال ۲۰۱۸ میلادی در بازار غرب از جمله مناطق اروپا و آمریکای شمالی منتشر خواهد شد. متاسفانه بازه زمانی عرضه مشخصی برای این بازی اعلام نشده است. پیش از این، بازی New Gundam Breaker برای عرضه در کشور ژاپن تائید شده بود.

همچنین، مشابه انتشار New Gundam Breaker در ژاپن، این بازی در بازار غرب هم تنها برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. گرچه شرکت باندای نامکو اعلام کرده است که پس از محلی‌سازی این بازی، پلتفرم‌های مقصد دیگر آن هم اعلام خواهد شد اما در کنفرانس مطبوعاتی جدید، به صراحت به انحصاری بودن بازی مورد بحث برای کنسول پلی‌استیشن ۴ اشاره شده است.

این بازی نسبت به نسخه‌های پیشین خود، نوآوری‌های زیادی خواهد داشت. بازیکنان قادر خواهند بود تا با شکست دشمنان، قطعات لازم جهت ساخت تجهیزات بیشتر را به غنیمت بردارند اما دیگر نیازی به بازگشت به کمپ جهت ساخت و ساز تجهیزات نخواهد بود. در بازی New Gundam Breaker، بازیکنان قادر خواهند بود تا به صورت مستقیم در میادین نبرد، سلاح‌ها و تجهیزات خود را بروز کرده و ارتقا دهند.

در کنار خبر عرضه این بازی در غرب، اولین تیزر تریلر این بازی با زبان انگلیسی هم منتشر شده است که از زیر می‌توانید آن را مشاهده و در صورت تمایل دریافت کنید. همانطور که پیشتر اشاره شد، بازی New Gundam Breaker در زمانی نامشخص در سال ۲۰۱۸ میلادی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(1 رای, میانگین آرا 9٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت