سازندگان به دنبال ساخت فیلمی از PlayerUnknown’s Battlegrounds هستند

۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸

بتازگی و طی مصاحبه‌ای مدیرعامل استودیوی .PUBG Corp اعلام کردند که قصد دارند تا عنوان Playerunknown’s Battlegrounds را به یک فرانچایز رسانه‌ای بدل نماید. 

معمولا ایده ساخت فیلم‌های سینمایی از روی بازی‌های ویدئویی جالب نیست، حتی زمانی که بنظر می‌رسد بازی ویدئویی (بعنوان مثال: Max Payne یا Assassin’s Creed) مناسب این کار است. در نهایت این احتمال وجود دارد که فیلم با استقبال مواجه نشود. در همین حال شاید تصور کنید عنوانی بمانند Playerunknown’s Battlegrounds که فاقد بخش داستانی است، چگونه می‌تواند به فیلمی درخور و منسجم تبدیل شود!

بتازگی و طی مصاحبه‌ای که وب‌سایت Inven Global با مدیرعامل استودیوی .PUBG Corp آقای چانگ هان کیم (Chang Han Kim) داشتند، ایشان اظهار کردند که علاقمند به ساخت فیلمی اقتباسی از عنوان Playerunknown’s Battlegrounds هستند.

دوست دارم تا PUBG به فرانچایزی رسانه‌ای که برگرفته از بازی ویدئویی آن است، بدل شود. در نظر داریم تا در زمینه‌های مختلفی بمانند eSports، فیلم، نمایش، کارتون، انیمیشن و… حضور داشته باشیم. در حقیقت ما تماس‌هایی از سازندگان هالیوودی و شبکه نتفلیکس داشته‌ایم. رویای ما ساخت مجموعه‌ای بر پایه بازی است، و در حال حاضر سرنخ‌هایی از آغاز این راه را در دست داریم.

ساخت فیلمی ۹۰ دقیقه‌ای بر پایه عنوان PUBG ممکن است در نهایت میسر شود. تنها مشکل موجود این است که این بازی خود برگرفته از مُدهایی است که از روی فیلم ژاپنی Battle Royale که در سال ۲۰۰۰ اکران شده بود، الهام گرفته است. همچنین آن فیلم براساس رمانی با همین نام که در سال ۱۹۹۹ به انتشار رسید، ساخته شده. در ادامه نیز بین سال‌های ۲۰۰۰ الی ۲۰۰۵ انیمه‌ای اقتباسی از آن ساخته شد.

از دیگر اخبار مرتبط با عنوان Playerunknown’s Battlegrounds، امروز بروزرسانی‌ای برای بازی منتشر شد که برخی از مشکلات بازی بمانند عمل نکردن شلیک‌های از راه دور و همچنین کرش‌های داخل لابی را برطرف می‌کند. نسخه نهایی PUBG بتازگی برای رایانه‌های شخصی منتشر شده، و دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان نیز می‌توانند آن را از طریق سرویس Xbox Game Preview تجربه نمایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید