PSX 2017 | تماشا کنید: تاریخ انتشار جدیدی برای عنوان Moonlighter مشخص شد

۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷

استودیوی Digital Sun Games در جریان رویداد PlayStation Experience، بازه زمانی تازه‌ای را برای عرضه عنوان Moonlighter اعلام نمود. بنابراین هرچه زودتر خود را آماده یک ماجراجویی جذاب کنید.

هنگامی که تریلر به نمایش درآمده از عنوان Moonlighter در رویداد PSX 2017 تماما جدید نیست، اما لازم بذکر است که اطلاعات جدیدی از بازی ارائه می‌کند. بنظر می‌رسد سازنده بازی استودیوی Digital Sun Games بازه زمانی انتشار بازی را به سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ تغییر داده است – حداقل برای نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی!

از زمانی که عنوان Moonlighter معرفی شد، تاریخ‌های مختلفی برای عرضه آن اعلام شده است. در ابتدا استودیوی سازنده در نظر داشت تا بازی را در سال ۲۰۱۷ منتشر کند، اما فرصت اینکار پیش نیامد. سپس تاریخ انتشار این عنوان به “زمانی در سال ۲۰۱۸” به تعویق افتاد – و در کنار آن نسخه سوئیچ بازی معرفی شد؛ و پس از آن به نیمه اول سال ۲۰۱۸ موکول شد. اما هم‌اکنون تاریخ عرضه جدید بازی (سه ماهه اول سال ۲۰۱۸)، سه ماه از تاریخ اعلام شده قبلی کمتر شده؛ یعنی اینکه بازی باید در زمانی بین ۱ ژانویه الی ۳۱ مارس ۲۰۱۸ منتشر شود. با این حال فعلا مشخص نیست که تاریخ اعلام شده، منحصرا برای نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی است یا تمامی پلتفرم‌ها.

برای آن دسته از دوستانی که با این بازی آشنایی ندارند باید عرض کنیم که، Moonlighter عنوانی در سبک اکشن و نقش‌آفرینی است که برروی شخصیت ویل (Will) تمرکز دارد. فروشنده‌ای که شاید در سایر ماجراجویی‌ها نقش یک شخصیت غیرقابل بازی را ایفا می‌کند… اما در این عنوان او می‌خواهد که داستان خود را رقم بزند. همانطور که از نام بازی برمی‌آید، او بعنوان شغل فرعی/ شبانه به‌دنبال ماجراجویی و کسب تجربه می‌باشد.

عنوان Moonlighter قرار است در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ عرضه شود. در ادامه می‌توانید تریلر به نمایش درآمده طی رویداد PSX 2017 بازی را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰pدانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید