شایعه: پلی استیشن امسال یک رویداد بزرگ دیگر نیز خواهد داشت

23 شهریور 1400 - 19:46

سونی ماه دسامبر رویداد بعدی پلی استیشن را برگزار خواهد کرد. این رویداد PSX نام دارد. با جزئیات بیشتر فاش شده از این مراسم همراه باشید.

هفته‌ی گذشته سونی در جریان مراسم پلی‌استیشن شوکیس (Playstation Showcase) از چندین عنوان فرست و ترد پارتی جدید رونمایی کرد. برخی از طرفداران انتظارات بیشتری از این مراسم داشتند و عده‌ای نیز از آن راضی بودند. در هر صورت، به نظر می‌رسد که عناوین زیادی از دید عموم مخاطبین پنهان نگه داشته شده‌اند و در اواخر امسال از آن‌ها رونمایی خواهد شد.

در ردیت، کاربری که سابقه یک پیش‌بینی صحیح را داشته، مدعی شده است که سونی در حال حاضر با چندین رونمایی هیجان‌انگیز جدید برای یک رویداد پلی‌استیشن اکسپرینس (Playstation Experience) در ماه دسامبر (آذر یا دی) آماده می‌شود. بر اساس صحبت‌های این منبع، یکی از رونمایی‌های اصلی در این مراسم استودیوی تازه تاسیس سونی در ژاپن است که مدتی پیش گزارش آن‌ را منتشر کردیم. همچنین به نظر می‌رسد که در رویداد مذکور از هدست واقعیت مجازی نسل بعدی PSVR در کنار عناوین اختصاصی آن یعنی Astro Bot جدید و WipEout بعدی معرفی خواهد شد. ظاهراََ هر دوی این آثار در انحصار پلی‌استیشن خواهند بود.

لازم به ذکر است که گزارش‌های قبلی به این موضوع اشاره کرده بودند که سونی دیگر قصد ندارد عناوین انحصاری واقعیت مجازی تولید کند، بلکه می‌خواهد عناوینی AAA ارائه دهد که از طریق واقعیت مجازی نیز قابل بازی باشند. به عبارت دیگر رویکردی شبیه به Resident Evil 7 مد نظر آن‌ها است. همچنین پروژه‌ی جدید اَسوبی تیم (Asobi Team) که احتمالاََ Astro Bot باشد، در مراحل ابتدایی ساخت قرار دارد و باید این موضوع را در نظر گرفت.

این منبع داخلی توضیح می‌دهد که در رویداد مذکور، از اثری رونمایی خواهد شد که مدت‌ها است شایعاتی پیرامون آن می‌شنویم. این شخص ادعا می‌کند که مراسم PSX بسیار وسیع‌تر و جامع‌تر از رویداد هفته‌ی گذشته یعنی پلی‌استیشن شوکیس خواهد بود و شرکت سونی عمداََ تعدادی از پروژه‌های بزرگ خود را در آن مراسم رونمایی نکرده و تمرکز را روی بازی‌های ترد پارتی گذاشته است.

مدتی می‌شود که سونی سری مراسم PSX را رها کرده، اما نکته قابل توجه و امید دهنده این است که اوایل امسال آن‌ها نام تجاری مراسم را تمدید کردند.

توجه داشته باشید که این خبر تنها یک شایعه را پوشش می‌دهد.

Moein MM2Alireza0047Max22سیناOrhan gencebayDARKSIRENERFAN103079agent33PlayStation Studios PS5PARASITE EVE 2Hamid_Death Strandingpeyman131meysamb@alistar-amirhosein-parsa.s71Matin_khامینBlack KnightAli Hassan nejadmore
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید