گیفت کارت
گیفت کارت

وجه کاربرانی که Age of Empires: Definitive Edition را پیش خرید کرده اند برگشت داده شد

۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵

ماه گذشته سازندگان عنوان Age of Empires: Definitive Edition در بیانیه ای رسمی انتشار این عنوان را تا سال ۲۰۱۸ به تعویق انداخته اند. حال سازندگان برای جبران این موضوع کاربرانی که عنوان Age of Empires: Definitive Edition را پیش خرید کرده اند، علاوه بر بازگشت وجه، یک بازی رایگان دریافت کرده و به صورت خصوصی به نسخه بتای محدود این عنوان دعوت می شوند.

عنوان Age of Empires: Definitive Edition سال گذشته و در جریان کنفرانس E3 2017 معرفی و رونمایی شده و ابتدا قرار بود در ماه اکتبر عرضه شود اما سازندگان این عنوان ماه گذشته در بیانیه ای رسمی انتشار آن را تا سال ۲۰۱۸ به تعویق انداخته و اعلام کرده اند که آن‌ها به زمان بیشتری برای ساخت این بازی و بازبینی مجدد آن احتیاج دارند. به همین سبب سازندگان وجه کاربرانی که این عنوان را پیش خرید کرده اند، بازگشت خواهند داد زیرا زودتر از زمان برنامه ریزی شده از آن‌ها پرداخت صورت گرفته است.

احتمالا بسیاری از کاربران وجه مورد نظر خود را تا به حال دریافت کرده اند اما این دسته از کاربران علاوه بر بازگشت وجه، هفته آینده ایمیلی دریافت خواهند کرد که حاوی کد دیجیتالی دانلود عنوان Rise of Nations: Extended Edition برای ویندوز ۱۰ خواهد بود و هفته آینده اطلاعات و جزییات بیشتری از آن منتشر می شود. سازندگان در گذشته نیز به این نکته اشاره کرده اند که از هزاران نفر برای شرکت در آزمایش بتا دعوت خواهند کرد بنابراین تمامی کاربرانی که در گذشته و یا در آینده عنوان Age of Empires: Definitive Edition را پیش خرید کنند، به آزمایش بتای محدود این عنوان دعوت خواهند شد اما باید ابتدا در وب‌سایت رسمی آن نام نویسی کنند.

 عنوان Age of Empires: Definitive Edition در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۱۸ به صورت انحصاری برای رایانه‌های شخصی منتشر می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید