تماشا کنید: ویدئو های مدل جدید هدست واقعیت مجازی پلی استیشن ۴ منتشر شدند

۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۷

 

امروز سونی در چند بخش ویدئویی مدل CUH-ZVR2 هدست واقعیت مجازی خود را به نمایش گذاشت. این مدل، که در اوایل ماه اکتبر میلادی معرفی شد، بالاخره به غرب خواهد رفت.

با وجود این که هنوز تاریخ عرضه‌ی مشخصی اعلام نشده است، حضور این هدست در باندل The Elder Scrolls V: Skyrim VR تأیید شد. تاریخ انتشار این باندل در آمریکای شمالی روز بیست و ششم آبان ماه اعلام شده است. در ویدئوهای منتشر شده از مدل جدید هدست شاهد محتویات جعبه‌ی این مدل، نحوه‌ی راه اندازی و آماده به کار کردن دستگاه و تفاوت آن با مدل قدیمی هدست سونی خواهید بود.

شاید بزرگ‌ترین تغییری که در مدل ZVR2 هدست مشهود است در سیم اصلی آن باشد. اکنون با تغییرات اعمال شده کاربران قادر خواهند بود تا هندزفری خود را مستقیماً به دستگاه وصل کنند. هدفون‌های پیش فرضی نیز همچون گذشته در جعبه قرار داده شده‌اند اما طراحی آن‌ها با مدل قبلی تفاوت دارد تا در زیر بند هدست جای بگیرند. دکمه‌های کنترل و قطع صدا نیز بر روی هدفون قرار گرفته‌اند و جای قرار گیری دکمه‌ی تنظیم روی هدفون نیز تغییر پیدا کرده است. علاوه بر این‌ها کابل اتصال هدست به پردازنده نیز از قبل نازک‌تر شده است تا در آسان‌تر شدن استفاده به کاربر کمک کند. شایان ذکر است که پردازنده نیز بروز رسانی شده است و در مدل جدید هدست واقعیت مجازی پلی استیشن ۴ دیگر نیازی به قطع کردن اتصال برای نمایش محتواهای HDR در تلویزیون نمی‌باشد؛ اگر چه هنوز هم برای این کار باید هدست واقعیت مجازی خود را ابتدا خاموش کنید.

قیمت مدل CUH-ZVR2 تفاوتی با مدل پیشین نخواهد داشت. باید خاطر نشان کرد که استفاده از پردازنده‌ی مدل جدید برای هدست قدیمی مقدور نخواهد بود چرا که کابل‌های اتصال این دو با یک دیگر تفاوت دارد. در ادامه می‌توانید ویدئو های منتشر شده را از گیمفا مشاهده و دریافت کنید.


دریافت قسمت اول

دریافت قسمت دوم

دریافت قسمت سوم

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید