گیفت کارت
گیفت کارت

شرکت Limited Run Games از سال آینده برای نینتندو سوییچ نیز بازی منتشر خواهد کرد

۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۵

شرکت Limited Run Games ناشر نسخه‌های فیزیکی عناوین مستقل بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا، اعلام کرده که از سال آینده برای پلتفرم نینتندو سوییچ نیز بازی‌های مستقل فیزیکی منتشر خواهد کرد.

حساب کاربری رسمی شرکت Limited Run Games بر روی سایت اجتماعی توییتر، ساعاتی قبل این خبر خوشحال کننده را برای هواداران نینتندو سوییچ منتشر کرد.

هیجان‌زده هستیم که می‌توانیم بگوییم اجازه انتشار بازی‌های فیزیکی برای پلتفرم نینتندو سوییچ را بدست آورده‌ایم. اولین بازی ما برای این پلتفرم در سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد!

این موضوع مطمئنا برای هواداران پلتفرم نینتندو سوییچ بسیار خوشایند بوده، زیرا شرکت دو ساله Limited Run Games در این مدت زمان کوتاه موفق شده تا این لحظه بیش از ۶۰ عنوان مستقل را به صورت فیزیکی و محدود (کمتر از ۱۰ هزار نسخه) برای پلتفرم‌های مختلف عرضه کند.

جالب است بدانید پس از انتشار این پیام یکی از کاربران سایت توییتر از این شرکت در مورد احتمال عرضه عناوین مستقل به صورت فیزیکی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس سوال پرسیده، که این شرکت چنین پاسخ داده است.

(متاسفانه) میزان حداقل نسخه‌های فیزیکی در خواست شده توسط شرکت مایکروسافت (برای قبول کردن عرضه یک بازی به صورت فیزیکی برای پلتفرم ایکس‌باکس) بسیار بالا بوده، و آن‌ها اگر این عدد را به صورت قابل توجه‌ای پایین نیاورند ما نمی‌توانیم بازی‌های خود را برای این پلتفرم منتشر کنیم.

این اولین‌باری نیست که شرکت‌های کوچک‌تر از این سیاست مایکروسافت در مورد بالا بودن حداقل سفارش‌های درخواستی آن‌ها اعلام نارضایتی می‌کنند. چندی پیش‌ رییس شرکت NIS America نیز در مصاحبه خود از بالا بودن حداقل میزان سفازش‌های فیزیکی مورد قبول توسط شرکت مایکروسافت گله نموده، و از عدم حمایت آن‌ها از شرکت‌های کوچک ابراز نارضایتی می‌کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید