نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی YS Origin معرفی شد

۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

استودیوی دوتمو (Dotemu)، توسعه دهنده‌ی بازی YS Origin، اعلام کرده است که قصد دارد این بازی را تا پایان سال ۲۰۲۰ میلادی در دسترس کاربران کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ قرار دهد.

شرکت لیمیتد ران گیمز (Limited Run Games) وظیفه‌ی انتشار نسخه‌ی فیزیکی بازی را به عهده گرفته و اعلام کرده است که دو نسخه‌ی مختلف از بازی YS Origin را به بازار عرضه خواهد کرد. هواداران این بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ می‌توانند یکی از دو نسخه‌ی استاندارد و کالکتور (Collector) بازی را به دلخواه خود تهیه کنند.

بازی YS Origin اولین بار در سال ۲۰۰۶ در دسترس کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گرفت و در سال ۲۰۱۲ از طریق فروشگاه استیم به صورت جهانی عرضه شد. این عنوان در سال ۲۰۱۷ برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا و یک سال بعد برای کنسول اکس‌باکس وان عرضه شد.

استودیوی دوتمو توضیحات زیر را در خصوص نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی YS Origin ارائه کرده است:

بازی YS Origin کاربران کنسول نینتندو سوییچ را با مبارزات آرکید و متمرکز برروی Comboها و پازل‌های چالش برانگیز سری آشنا خواهد کرد. بخش کوچکی از چالش‌های مختلفی که بین بازی‌بازان و نجات جهان قرار دارد را در تریلر معرفی نسخه‌ی نینتندو سوییچ YS Origin مشاهده کنید.

کسانی که قصد تهیه‌ی نسخه‌ی فیزیکی عرضه شده توسط شرکت لیمیتد ران گیمز را دارند می‌توانند یکی از دو نسخه‌ی استاندارد و یا نسخه‌ی کالکتور که شامل یک پوستر، نسخه‌ی فیزیکی موسیقی متن بازی، یک کتاب هنری که صحنه‌های سورئال دنیای YS Origin را به نمایش کشیده و یک جعبه‌ی زیبا می‌شود را انتخاب کنند.

بازی YS Origin یک شوالیه‌ی جوان به نام Yunica Tovah و یک جادوگر به نام Hugo Fact که به دنبال خدای سرزمین خود هستند را به هم می‌رساند. در کنار یکدیگر، این دو مبارز باید نیروهای اهریمنی را پیش از آن که به محل زندگی انسان‌ها برسند، شکست دهند.

بازی YS Origin در سال ۲۰۲۰ میلادی در دسترس کاربران کنسول نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید تریلر معرفی این نسخه از بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید