قسمت دوم Life is Strange: Before the Storm هم‌اکنون در دسترس قرار دارد

۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۲

قسمت دوم Life is Strange: Before the Storm با نام Brave New World هم‌اکنون در دسترس است و از رزولوشن ۴K برروی پلی‌استیشن ۴ پرو نیز پشتیبانی می‌کند.

سازنده‌ی Life is Strange: Before the Storm یعنی دک ناین (Deck Nine) از عرضه‌ی قسمت اولش امکان تجربه‌ی آن با رزولوشن ۴K روی رایانه‌های شخصی فراهم کرده بود و حال، این قابلیت را به کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو آورده است و امکان اجرای تمامی قسمت‌ها با این کیفیت بالا وجود دارد.

خوشبختانه، Life is Strange: Before the Storm قرار است از کنسول میان نسلی و جدید مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس وان ایکس نیز پشتیبانی کند و از مزایایش بهره ببرد و تنها باید تا پایان امسال و عرضه‌ی این کنسول صبر کرد.

Life is Strange: Before the Storm Episode 2 – Brave New World در حال حاضر برروی رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمیِ پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان ایکس در دسترس قرار دارد. این قسمت به داستان Chole و Rachel و روابط خانوادگی آن‌ها می‌پردازد. همچنین رابطه دوستانه‌ی آن‌ها و آشنایی Chloe با  Frank Bowers نیز در این قسمت بررسی می‌شوند که حتی خبر از اتفاقات بدتری در قسمت‌های آینده دارند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید