The Frozen Wilds تنها بسته الحاقی Horizon Zero Dawn خواهد بود

۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۴

گوریلا گیمز (Guerrilla Games) اعلام کرده است که پس از The Frozen Wilds خبری از بسته‌های الحاقی Horizon Zero Dawn نخواهد بود. اینکه سرنوشت این بازی پس از The Frozen Wilds به چه صورت خواهد بود هنوز معلوم نیست. شاید آن‌ها بخواهند بر روی دنباله Horizon Zero Dawn تمرکز کنند.

اولین بسته الحاقی Horizon: Zero Dawn در روز ۷ نوامبر عرضه می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از روبات‌های جدید، فضای جدید و سایر ویژگی‌های جدید این بسته الحاقی بهره‌مند شوند. البته به نظر می‌رسد که دیگر خبری از بسته‌های الحاقی Horizon نخواهد بود و گوریلا گیمز به تازگی اعلام کرده است که The Frozen Wilds، اولین و آخرین بسته الحاقی این عنوان نقش آفرینی جهان باز خواهد بود.

طی پیامی در توییتر و در پاسخ به سوال یکی از طرفداران، گوریلا گیمز این موضوع را تایید کرد که Horizon: Zero Dawn فقط یک بسته الحاقی خواهد داشت و پس از آن پرونده این بازی بسته خواهد شد:

The Frozen Wilds تنها بسته الحاقی گسترش‌دهنده Horizon Zero Dawn خواهد بود.

البته دلیل این کار می‌تواند آغاز کار بر روی دنباله Horizon: Zero Dawn باشد که در این صورت، طرفداران زیادی از آن استقبال خواهند کرد.

Horizon: Zero Dawn در اوایل سال ۲۰۱۷ به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شد و بسته الحاقی The Frozen Wilds کمتر از یک ماه دیگر با قیمت ۲۰ دلار عرضه می‌شود. همچنین مشترکین پلی‌استیشن پلاس می‌توانند آن را با تخفیف دریافت کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید