گیفت کارت
گیفت کارت

از هدست های کمیاب و گران قیمت با طرح بازی Assassin’s Creed Origins رونمایی شد

۶ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۷

شرکت یوبی سافت به تازگی از هدفون های جدید بی سیم با طرح بازی Assassin’s Creed Origins رونمایی کرده است. این هدفون ها از طلای ۱۸ عیار ساخته شده و ۵۰ هزار یورو قیمت دارند.

هدفون‌های جدید که Utopia headphones نام دارند به سفارش یوبی سافت و توسط شرکت Focal از جنس طلای ۱۸ عیار ساخته شده اند که دارای طرح‌ها و اشکالی با نماد هنر مصر باستان هستند. این هدفون‌  بسیار گران قیمت بوده وقیمتی معادل ۵۰ هزار یورو/۴۴ هزار پوند/۵۹ هزار دلار خواهد داشت. از این هدفون فقط ۱۰ عدد ساخته شده است که در جواهر فروشی Tournaire در شهر پاریس در دسترس خواهند بود. حال انتخاب با شماست که با این مبلغ یک پورشه باکستر بخرید، یک خوراک لوبیا شیرین با برنج تاکوبل سفارش دهید و یا اینکه تمام پول خود را داده و یک هدفون از جنس طلای ۱۸ عیار بخرید بدون اینکه هیچ درصدی از سهام شرکت یوبی سافت را با این شرکت شریک شوید.

مطمئنا چنین هدفون گران قیمتی را بر روی میز کامپیوتر یا میز پیش دستی قرار نمی دهید و  حال که ۵۹ هزار دلار خرج کرده اید، فقط کافی است تا ۱۲ هزار یورو/ ۱۱ هزار پوند/ ۱۴ هزار دلار دیگر بپردازید تا مجسمه برنزی شخصیت Bayek در عنوان Assassin’s Creed Origins را خریداری کرده و هدفون گران قیمت خود را بر روی آن قرار دهید.

البته اگر از لحاظ مالی قادر به خرید نسخه Utopia این هدفون نیستید، می توانید نسخه استاندارد این هدفون که دارای یک میکروفن داخلی است و به صورت بی سیم تا بیست ساعت قابل استفاده خواهد بود را با قیمت ۲۴۹ یورو(۳۳۳ دلار ) خریداری کنید و البته لازم نیست نگران اتمام موجودی آن باشید زیرا ۲۲۲۲ عدد از این هدفون  تولید شده که می توانید آن را از فروشگاه یوبی سافت خریداری کنید.

عنوان Assassin’s Creed Origins در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۱۷(جمعه ۵ آبان ۱۳۹۶) برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید