مایکروسافت می‌تواند PlayerUnknown’s Battlegrounds را با ایکس‌باکس موفق‌تر کند

اخبار بازی ۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۷

مایکروسافت صراحتا به قابلیت‌های عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds باور دارد و این را می‌شود با مصاحبه‌ی اخیر Mike Ybarra که مرتبط با آن است تایید کرد. نایب رئیس بخش ایکس‌باکس گفته است که به طور حتم به این پروژه اعتماد داشته و به لطف ایکس‌باکس، این بازی می‌تواند بیش تر از پیش در بین بازیکنان پرطرفدار شود.

در طی مصاحبه‌ای با خبرگذاری VG247T، آقای Mike Ybarra درباره‌ی موفقیت PlayerUnknown’s Battlegrounds صحبتی را انجام داد.

من فکر می‌کنم توسعه دهندگان برای کمک به موفقیت بازی‌هایشان سراغ ما می‌آیند. بنابراین بازی‌هایی شبیه PlayerUnknown’s Battlegrounds و خیلی‌های دیگر با آگهی‌های ما در انتشارات جای بیشتری را در بازاریابی تصاحب می‌کنند. بخش بزرگی از تیم من با تکنولوژی پیشرفته به طور مستقیم در حال کار کردن بر روی PlayerUnknown’s Battlegrounds و بهینه کردن هر چه سریع تر آن برای ایکس‌باکس می‌باشند.

من فکر می‌کنم ما همواره تلاش می‌کنیم که ایکس‌باکس پلتفرمی باشد که سبب موفقیت توسعه دهندگان می‌شود. زمانی که کسی سراغ ما می‌آید و می‌پرسد که چگونه می‌توانیم با یکدیگر همکاری کنیم، ما تمام ایده‌های ممکن را مطرح می‌کنیم.

و در آخر وی اشاره کرد که:

ما می‌خواهیم با آن‌ها کار کنیم و تا جای ممکن سبب موفقیت آن‌ها شویم.

عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds اواخر امسال (تاریخی نامشخص) برای ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس وان ایکس در دسترس خواهد بود. همچنین اخیرا طراح بازی Brendan Greene اعلام کرد که در حال حاضر برنامه‌ای برای بخش کمپین بازی وجود ندارد.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 7٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید