نسخه‌ی آلفای Dauntless برای خریداران آن در دسترس قرار گرفت

۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۰

نسخه‌ی آلفای عنوان Dauntless، که از عناوین رایگان خواهد بود، برای کسانی که این بازی را خریداری کرده اند در دسترس قرار گرفت. افرادی که این عنوان را پیش از این خریداری کرده بودند و حاضر به پرداخت برای آن شدند اکنون این شانس را دارند که نسخه‌ی آلفای این عنوان را با سرور های فعال بازی کنند.

روز گذشته نسخه‌ی آلفایی از عنوان Dauntless، که روز به روز محوبیت آن بیشتر شده و افرادی بیشتری مجذوب آن می‌شوند، منتشر شد. همان طور که پیش از این به آن اشاره شد این نسخه‌ی از بازی تنها برای کسانی در دسترس قرار گرفت که پیش از انتشار نسخه‌ی بتای بازی، که در روز دهم شهریور ماه منتشر می‌شود، از آن حمایت مالی کرده اند. هنوز هم علاقه مندان به تجربه‌ی نسخه‌ و طرفداران بازی می‌توانند به این نسخه دسترسی پیدا کنند. برای این کار تنها کافی است که بسته‌ای با نام Founder Tier Pack را خریداری کنید تا دسترسی این نسخه ها به شما نیز داده شود. لازم به ذکر است که نسخه بتایی که در روز دهم شهریور شاهد عرضه آن خواهیم بود یک بتای عمومی نبوده و هنوز خبری درباره‌ی نسخه‌ی بتای عمومی بازی منتشر نشده است.

بازیکنان این بازی هر کدام یک Slayer هستند که وظیفه آن ها قلع و قمع کردن Behemoth ها است. در نسخه‌ی آلفایی که روز گذشته منتشر شد بیش از بیست هزار Slayer حضور پیدا کردند که در نهایت به کشتار بیش از ۲۵۰ هزار Behemoth ختم شد. این نسخه‌ی آلفا جنبه‌ی مثبتی نیز برای توسعه دهندگان بازی در Phoenix Labs داشت و آن ها توانستند با بررسی این نسخه از بازی و حضور بازی بازان در آن به داده های مهمی در زمینه‌ی بهینه سازی سرور ها و … دست پیدا کنند تا آخرین ظریف کاری های بازی را نیز اعمال کرده و نسخه‌ی اصلی آن را برای انتشار رسمی آماده کنند.

هدیه Phoenix Labs به کسانی که در نسخه‌ی آلفا بازی حضور داشتند دعوتنامه های رایگانی است که می‌توانند به دوستان یا خانواده خود ارسال کنند تا آن ها نیز به همراه این افراد در نسخه بتای دهم شهریور ماه حضور پیدا کنند و این عمل به طور کاملاً مستقیم انجام خواهد شد. در حال حاضر توسعه دهندگان اعلام کرده اند که مشغول کار بر روی Behemoth هایی هستند که با آن ها رو به رو خواهید شد و آن ها اطمینان دادند که این Behemoth ها نه تنها برای بازی بازان بلکه برای خود توسعه دهندگان نیز چالش برانگیز خواهند بود.

Dauntless در سال ۲۰۱۷ میلادی برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد و بتای غیر عمومی آن تا ۱۰ روز دیگر برای افرادی معدود در دسترس قرار می‌گید. اگر به این بازی علاقه‌مند شده‌ اید یا قصد کسب اطلاعات بیشتری از آن دارید می‌توانید به آدرس www.playdauntless.com مراجعه کنید که سایت رسمی بازی و رویداد های آن است. همچنین از اینجا می‌توانید اسکرین شات های متعددی از بازی و محیط آن را مشاهده کنید.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید