تماشا کنید: تریلر جدید XCOM 2: War of The Chosen، گروه Templar را معرفی می‌کند

۲۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۳

در جدیدترین تریلر از بسته‌ی گسترش دهنده‌ی XCOM 2 با نام “War of The Chosen” شاهد معرفی کلاس “Templar” هستیم که یک قاتل تمام عیار به نظر می‌رسد. در ادامه‌ی مطلب با ما همراه باشید.

شرکت Firaxis قصد دارد تا در ماه آینده، بسته‌ی گسترش دهنده‌ای را با نام “War of The Chosen” برای بازی XCOM 2 منتشر کند که طبق ادعای سازندگان، شامل محتویات قابل توجهی خواهد بود. در کنار دشمنان، محیط‌ها و حوادث جدیدی که به بازی اضافه خواهند شد، گروه مقاومت جدیدی نیز با نام “Templar” در بازی حضور خواهد داشت که در مبارزات به بازیکنان، کمک شایانی خواهند کرد. سازندگان در جدیدترین تریلر منتشر شده از این بسته‌ی گسترش دهنده به معرفی این گروه پرداخته اند.

کلاس تمپلار مانند کلاس “Rogue” می‌تواند به دشمنان حمله کند و سپس به سرعت خود را مخفی کند. تمپلارها در واقع نوعی ویژه از کلاس “Assassin” هستند و  اگر به دشمنی حمله کنند، یک واحد “Focus” دریافت خواهند کرد که باعث تقویت قدرت آن‌ها می‌شود.

تمپلارها قادر هستند تا به یک هدف حمله کنند و یا در صورت داشتن “Focus” به انداره‌ی کافی، می‌توانند یک گروه از دشمنان را از پا در بیاورند. تمپلارها می‌توانند با داشتن توانایی‌های منحصر به فرد و کاربردی به علاوه‌ی کلاس “Hero Soldier” به یکی از کاربردی‌ترین و جذاب‌ترین گروه‌ها در این بازی تبدیل شوند.

تریلر بسته‌ی گسترش دهنده‌ی XCOM 2 از قسمت پایین، قابل دانلود و مشاهده است.

دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p

بسته‌ی گسترش دهنده‌ی XCOM 2: War of The Chosen در تاریخ ۲۸ آگوست (۶ شهریور) برروی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، به نظر می‌رسد که سازندگان XCOM 2 از سیستم Nemesis بازی Shadow of Mordor در جدیدترین بسته‌ی الحاقی بازی خود، الهام گرفته‌اند. شما می‌توانید برای مطالعه‌ی نقد بازی XCOM 2 به این لینک مراجعه کنید.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید