حجم بازی Forza 7 مشخص شد | بهای ۴K واقعی!

کوروش سیامکی
۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - 17:34

ساعاتی پیش حجم بازی Forza Motorsport 7 مشخص شد. حال که در عصر بازی‌هایی با رزولوشن ۴K قرار داریم به‌نظر می‌رسد حجم دانلود و نصب فراوان بهایی است که باید برای انجام بازی‌ها به‌صورت ۴K پرداخت کنیم. برای دریافت اطلاعات بیش‌تر و فهمیدن حجم بازی Forza Motorsport 7، در ادامه‌ی مطلب با گیمفا همراه باشید.

بازی Forza Motorsport 7 علاوه بر رزولوشن ۴K، دارای بافت‌هایی با همین کیفیت نیز خواهد بود. این بازی با رزولوشن ۴K Native (واقعی) و نرخ فریم ۶۰fps بر روی کنسول قدرتمند اکس‌باکس وان اکس اجرا می‌شود. این مشخصات، Forza Motorsport 7 را پیشرفته‌ترین بازی مسابقه‌ای و ریسینگ تا به‌این لحظه می‌کند.

در حالی بازی در تاریخ ۳ اکتبر سال جاری (معادل سه‌شنبه، ۱۱ مهر) منتشر خواهد شد، مایکروسافت حجم این بازی را در استور خودش ۱۰۰ گیگابایت قرار داده است! این عدد حتی از حجم بازی‌های Halo 5: Guardians با ۸۰ گیگ حجم و Gears of War 4 که با تمام آپدیت‌ها و بسته‌های الحاقی‌اش به ۱۰۰ گیگ حجم رسیده است نیز بیشتر است؛ اما در مقایسه با رقیب سری Forza یعنی Driveclub، این عنوان انحصاری پلی‌استیشن ۴ تنها حجمی معادل ۱۰ گیگ دارد.

نوضیحاتی که برای Forza Motorsport 7 در استور مایکروسافت آمده از این قرار است:

زیبایی و خطرات بازی‌های مسابقه‌ای و ریسینگ را در Forza Motorsport 7 تجربه کنید. عنوانی که با رزولوشن ۴K واقعی با HDR و فریم ریت ۶۰fps اجرا خواهد شد. در این بازی حدود ۷۰۰ اتومبیل اعم از فراری، پورشه و لامبورگینی موجود خواهد بود. در حدود ۳۰ محیط طراحی شده برای بازی با آب و هوای متغیر تبدیل به استاد شوید؛ عوامل آب و هوایی در این عنوان هر دفعه که بازی را انجام دهید تغییر خواهند کرد.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید