سازنده‌ی Hitman به‌صورت کاملاً مستقل به کار خود ادامه می‌دهد

اخبار بازی ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳

اسکوئر اینکس مراحل فروش سازنده‌ی Hitman یعنی IO Ineractive را به اتمام رسانده است. IO نیز طی بیانیه‌ای، خبر از مستقل شدن کاملِ خود بعد از مذاکرات پایانی با اسکوئر اینکس داده و همچنین، گفته که حقوق مربوط به فرانچایز Hitman را حفظ کرده است.

اکنون از این موضوع آگاه هستیم که IO Interactive قصد حفظ فرانچایز Hitman را دارد و باید دید که در آینده، چه کارهایی برای آن خواهد کرد. اکنون متن کامل بیانیه‌ی هاکان آبراک (Hakan Abrak) به‌عنوان مدیر عامل این استودیو را مشاهده می‌کنید:

استودیوی IO Interactive طی ۱۹ سال فعالیت خود، عناوینی باکیفیت و هیجان‌انگیز را برای بازیکنان به ارمغان آورده است؛ از Mini Ninjas و Freedom Fighters گرفته تا بدنام‌ترین جنایت‌کاران صنعت بازی‌های ویدئویی یعنی Kane و Lynch و مامور ۴۷ محبوب. ما با آخرین ساخته‌ی خود، نه تنها Hitman را دچار تغییر کردیم، بلکه استودیویمان را وارد عصر دیجیتال AAA نمودیم. محصول ما در کسب و کار بازی‌های ویدئویی ساختارشکنی کرده و تعریف‌ها و تمجید‌های مختلفی از مطبوعات و طرفداران دریافت نموده است.

امیدها، آرزوها، سختی‌ها و لذت‌های زیادی در کار ما وجود دارد و ما هرگز برای تولید محصولات قابل پیش‌بینی تلاش نکرده‌ایم و بالعکس، به دنبال ارائه‌ی تجاربی واقعی بوده‌ایم. اشتیاق و عزم ما بیشتر نشده و به همین دلیل، به این نتیجه رسیدیم که اکنون وقت توقف نیست، زیرا هنوز ماجراهای بهتر و هیجان‌انگیزتری در دست داریم.

امروز، با افتخار اعلام می‌کنیم که IO Interactive، رسماً یک استودیوی مستقل محسوب می‌شود و مذاکرات ما با اسکوئر اینکس برای خرید مدیریت استودیو به نتیجه رسیده است. نکته‌ی مهم‌تر، این است که موفق به حفظ حقوق مرتبط با آی‌پی Hitman شده‌ایم.

این اتفاق برای IO Interactive بسیار مهم بوده است. در حال حاضر، ما کنترل کاملی بر مسیر استودیو و آی‌پی Hitman داریم و آینده‌ی خود را می‌سازیم که این امر، بسیار هیجان‌انگیز است. ما به فرصت‌های تازه می‌نگریم و به دنبال همکاران و شرکای جدید برای تقویت استودیوی خود و کسب اطمینان از ارائه‌ی بهترین عناوینِ ممکن هستیم.

من می‌خواهم که تشکری بزرگ و صمیمانه از بازیکنان، دوستانِ در رسانه و تمام کسانی داشته باشم که طی چند هفته‌ی گذشته، پیام‌هایی برای حمایت از استودیویمان فرستاده‌اند. همچنین، دوست دارم که از اسکوئر اینکس تشکرم کنم، زیرا بخش بزرگی از خانواده‌ی ما بوده و ما به دستاوردهایمان طی ۸ سال گذشته، افتخار می‌کنیم. IO Interactive نیز به‌عنوان یک استودیوی مستقل شروع به کار کرده و از این به بعد، با تیمی بسیار مشتاق و مستعد به ریشه‌هایش بازمی‌گردد.

ما برروی حمایت تمام بازیکنان‌مان که با تمام انتشارات‌مان برای Hitman سرگرم می‌شوند و آن‌ها را تجربه می‌کنند، حساب باز کرده‌ایم و می‌خواهیم که شما را بیشتر برای تجربه‌ی عنوان‌ خود تشویق کنیم. جزئیات بیشتری از برنامه‌هایمان را در هفته‌ی آینده به اشتراک خواهیم گذاشت.

12345678910(6 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید