E3 2017 | تاریخ انتشار Destiny 2 برای رایانه‌های شخصی تایید شد

E3 2017 ، اخبار بازی ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۶

در ابتدا به‌نظر می‌رسید که نسخه رایانه‌های شخصی و نسخه‌ کنسول‌های بازی در یک زمان منتشر نخواهند شد. اینک نیز اکتیویژن زمانی را برای عرضه نسخه رایانه‌های شخصی این بازی تعیین کرده است.

این بازی در تاریخ ۲۴ اکتبر (دوم آبان) برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. اگر تاریخ عرضه این بازی برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ را که ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور) تعیین شده است در نظر بگیریم، نسخه رایانه‌های شخصی این بازی در کمتر از دوماه پس ار عرضه آن برای کنسول‌ها منتشر خواهد شد.

همچنین به‌نظر می‌رسد نسخه‌ای آزمایشی نیز برای این بازی روی رایانه‌های شخصی در نظر گرفته شده است اما تاریخ دقیق آن مشخص نیست و فقط می‌دانیم در اواخر ماه اوت (اواخر مرداد و اوایل شهریور) قادر به تجربه نسخه آزمایشی بازی روی رایانه‌های شخصی خواهیم بود.

طی کنفرانس سونی در رویداد E3 2017، تریلر جدیدی از عنوان Destiny منتشر شد. علاوه بر این مشخص شد محتواهایی مثل یک حالت چندنفره به نام Strike و یک نقشه بخش چندنفره تا پاییز سال آینده تنها برای دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس خواهد بود.

درست است که این تاخیر در انتشار نسخه رایانه‌های شخصی کمی ناراحت‌کننده به‌نظر می‌رسد ولی این انتظار، ارزشش را دارد. همانطور که در گذشته مشخص شد، بازی از وضوح بالاتر نیز پشتیبانی می‌کند و نرخ فریم آن نیز محدود نیست. همچنین اعلام شد که Destiny 2 از پلتفرم Battle.net بلیزارد استفاده می‌کند.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید