Destiny 2 از پلتفرم Battle.net بلیزارد استفاده می‌کند

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۸

طبق اعلام‌های رسمی، نسخه رایانه‌های شخصی عنوان Destiny 2 به صورت انحصاری و اختصاصی از طریق پلتفرم Battle.net شرکت بلیزارد در دسترس قرار خواهد گرفت.

این موضوع در مراسم معرفی بازی توسط رئیس شرکت بلیزارد، آقای Mike Morhaime، تایید شد. ایشان گفتند که بازی‌بازان می‌توانند از سرویس بلیزارد برای دانلود بازی‌ها، گشت و گذار و ارتباط با یگ‌دیگر استفاده کنند. همچنین قابلیت گفت‌وگو و لیست دوستان تعبیه‌شده در Battle.net نیز با Destiny 2 سازگاری دارند.

با توجه بر مطالب مطبوعاتی، نسخه رایانه‌های شخصی Destiny 2 از وضوح ۳۸۲۰x۲۱۶۰) ۴K) پشتیبانی می‌کند؛ نرخ فریم غیرمحدود، پشتیبانی کامل از موس و کیبورد با تنظیم دلخواه دکمه‌های کیبورد، گفت‌وگوی نوشتاری، میدان دید قابل تنظیم، منوی تنظیمات با جزئیات بالا و پشتیبانی از نمایشگرهایی با نسبت ۲۱:۹ از دیگر ویژگی‌های این نسخه هستند.

این موضوع زمانی اهمیت بیشتری به خود می‌گیرد که به یاد می‌آوریم Destiny 2 توسط اکتیویژن، کمپانی مادر بلیزارد منتشر می‌شود. پلتفرم Battle.net پیش‌تر توانایی بالای خود در میزبانی از عناوین بزرگ و پرطرفدار را با میزبانی از عناوینی مثل World of Warcraft ،Overwatch ،Diablo 3 و Heroes of the Storm ثابت کرده است.

اگرچه در بهره‌مندی این عنوان از پلتفرم Battle.net شکّی نیست؛ با این حال این عنوان در خرده‌فروشی‌ها نیز برای خرید غیردیجیتالی موجود خواهد بود. Destiny 2 به اولین عنوان ساخته‌شده توسط سازندگان شخص ثالث بدل خواهد شد که برای خرید در Battle.net قرار می‌گیرد.

این عنوان برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس خواهد بود و حداقل تا پاییز سال آینده، برای پلی‌استیشن ۴ محتوای انحصاری خواهد داشت. همچنین بتای عمومی (نسخه آزمایشی) این بازی تابستان در دسترس قرار خواهد گرفت؛ ولی اگر این عنوان را پیش‌خرید کنید می‌توانید زودتر به تجربه بتا بپردازید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید