گزارش – قسمتی از پیش‌نمایش Assassin’s Creed: Origins لو رفت

۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۶

ویدیویی به تازگی منتشر شده است که ادعا دارد قسمتی از نمایش E3 عنوان Assassin’s Creed: Origins را نشان می‌دهد.

Assassin’s Creed Origins قرار است در ۳۱ اکتبر عرضه شود. البته باید توجه داشت که ممکن است تاریخ گفته شده تقریبی بوده اما انتظار در پاییز حتمی خواهد بود. طبق شایعه منتشر شده تمامی اطلاعاتی که پیش‌تر از بازی انتشار یافته هم واقعی بوده. بازی دارای ۱۱ سناریو خواهد بود که جمعا بخش اصلی بازی بدون احتساب ماموریت‌های فرعی ۲۰ ساعت گیم‌پلی دارد که ۱۰ درصد آن در زمان مدرن خواهد بود.

بنابر اعلام منابع معتبر، شرکت یوبیسافت قرار است از نسخه جدید سری Assassin’s Creed در رویداد E3 سال جاری رونمایی کند. پیش‌بینی می‌شود که بازی در ماه اکتبر سال جاری میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود و خبری از عرضه بازی بر روی کنسول نینتندو سوییچ نیز نخواهد بود.

شما می‌توانید اطلاعات بسیاری زیادی از این عنوان را در اینجا مطالعه کنید.

در ادامه می‌توانید قسمتی از پیش‌نمایش لو رفته را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۷۲۰P

همچنین تصویر تی‌شرتی نیز منتشر شده که طبق گزارش متعلق به شخصیت اصلی بازی است. طبق اطلاعات موجود برروی تی‌شرت نام شخصیت بازی «Ba Yek» خواهد بود.

نکته قابل توجه این است که کارگردان عنوان Assassin’s Creed IV: Black Flag که طبق شایعات کارگردان این عنوان نیز است در توییتر نسبت به تی‌شرت واکنش نشان داده و آن را تی‌شرت بسیار زیبایی خوانده است. او هم‌اکنون در پروفایلش به کارگردانی یک عنوان معرفی نشده اشاره دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید