گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ شروع بتای آزاد Quake Champions مشخص شد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷

id Software امروز اعلام کرد که قرار است بزودی برای عنوان در دست ساخت خود یعنی Quake Champions بتای جدید و بزرگی جهت تست/ بررسی فنی بازی منتشر شود. بعلاوه اضافه نمود که این یک بتای آزاد است، یعنی اینکه برخلاف بتای قبلی آن‌ها، هرکس که بخواهد می‌تواند آن را تجربه نماید.

علاوه‌ بر معرفی فاز بتا، id Software از مد جدید دیگری تحت عنوان Sacrifice رونمایی کرد که بصورت ۴ در برابر ۴ نفره رقابتی، بازیکنان را مقابل هم قرار می‌دهد. سازندگان تائید کرده‌اند که مد جدید این هفته و طی دوره بتای آزاد قابل تجربه خواهد بود. همچنین اعلام شده که در هنگام شروع بتا سیاست عدم انتشاری که در بتای قبلی وجود داشت، در این دوره از بازی حذف شده است. بدین منظور بازیکنان می‌توانند تجربیات خود را از گیم‌پلی بازی استریم، ضبط و با دیگران به اشتراک بگذارند.

بتای آزاد Quake Champions از تاریخ ۱۲ الی ۲۱ مِی در دسترس قرار خواهد گرفت. و برخلاف بتای گذشته که تنها آخر هفته‌ها امکان تجربه بازی وجود داشت، در این دوره بازی طی این ۹ روز بصورت ۲۴ ساعته در دسترس می‌باشد.

درحال حاضر Quake Champions تاریخ انتشار دقیقی غیر از عرضه در سال ۲۰۱۷ ندارد. این عنوان هم بصورت رایگان (F2P) و هم بصورت قابل خرید (خرید قهرمانان و …) در دسترس قرار خواهد گرفت.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید