لیست تخفیفات این هفته‌ی ایکس‌باکس لایو گلد منتشر شد

۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۹

فروش بهاره‌ی بزرگ ایکس‌باکس به تمام رسیده اما این بدین معنی نیست که شاهد تخفیفات عالی دیگری در ایکس‌باکس لایو نخواهیم بود. به‌تازگی، طبق رسم هر هفته‌ی ایکس‌باکس لایو گلد، از تخفیفات جدیدی رونمایی شده است. گرچه این تخفیفات در حد فروش بهاره نیستند، ولی با این حال، گزینه‌های خوب و راضی‌کننده‌ای هم دارند.

در بین تخفیفات این هفته‌ی ایکس‌باکس وان، Dead Rising 4 با قیمت ۳۶ دلار به خوبی می‌درخشد و کسانی که می‌خواهند تجربه‌ی کامل‌تری از آن داشته باشند، قادر به دریافت نسخه‌ی Deluxe آن با قیمت ۴۸ دلار هستند. همچنین قیمت سیزن‌پس این عنوان نصف شده و هم‌اکنون با ۱۰ دلار در دسترس قرار دارد. علاوه بر این‌ها، عناوین جالب دیگری نظیر Torment: Tides of Numenera و Elite Dangerous: Commander Deluxe Edition تخفیف خورده‌اند.

با نگاه به لیست تخفیفات ایکس‌باکس ۳۶۰، بیشتر از همه عنوان Darksiders 2 با قیمت بسیار عالی ۲ دلار توجه کاربران را جلب می‌کند، درحالی که Stuntman: Ignition نیز با قیمت ۳ دلار موجود است.

برای مشاهده‌ی لیست کامل و با جزئیاتِ تخفیفات این هفته‌ی ایکس‌باکس لایو برای مشترکین سرویس گلد آن، می‌توانید به بلاگ لری هریب ملقب به میجور نلسون مراجعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید