عنوان زیبای The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel به رایانه‌های شخصی می‌آید

۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵

عنوان The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel، که هم اکنون بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ویتا قابل دسترسی است، تابستان امسال به رایانه‌های شخصی می‌آید.

به گفته شرکت XSEED، نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان بیش از ۵ هزار جمله صداگذاری شده جدید (حدودا ۵۰ درصد بیشتر از نسخه‌های پلی‌استیشن) در زبان انگلیسی خواهد داشت. علاوه بر آن دنباله تحسین شده این بازی، The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II نیز قرار است در تاریخ نامشخصی برای رایانه‌های شخصی منتشر شود.

در ادامه می‌توانید توضیحات شرکت XSEED در مورد عنوان The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel را مطالعه نمایید.

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel دنباله‌ای در سری محبوب Trails از استدیوی Nihon Falcom بوده، که همراه با پیشرفت و بهبود فرمول همیشگی این سری عناوین، داستانی مستقل را به صورت کاملا استادانه بیان نموده، که باعث می‌شود هر دو قشر هواداران قدیمی و بازیکنان تازه وارد، کاملا از آن لذت ببرند. قرار گرفته در قاره‌ای یکسان با سری محبوب Trails in the Sky، سری بازی‌های Trails of Cold Steel بیش از پیش به بررسی وضعیت کشور Erobania پرداخته، و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با مشکلات و کشمکش‌های داخلی این امپراطوری قدرتمند آشنا شوند. بازیکنان کنترل دانش‌ آموزان نخبه نظامی را در زمان‌ شروع یک آشفتگی بزرگ در دست می‌گیرند. دانش آموزانی که از زندگی مدرسه‌ای در کنار سایر همکلاسی‌های خود لذت برده، و رابطه خود را با هر یک قوی‌تر کرده تا به توانایی‌های جدیدی دست یابند، و سپس از این توانایی‌ها در مبارزات تاکتیکی نوبتی استفاده کنند. در میان این مبارزات، بازیکنان می‌توانند افراد گروه خود را با استفاده از سیستم ARCUS ارتقا داده – نسخه ساده‌تر شده‌ای از سیستم جادو‌های Orbment در نسخه‌های قبلی – که به آنان اجازه دسترسی زودتر به توانایی‌های مختلف و یک سیستم شخصی‌سازی غنی‌تری را می‌دهد.

نسخه غربی عنوان The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel، در روز‌های پایانی سال ۲۰۱۵ برای پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ویتا منتشر شده و مورد تحسین هواداران و منتقدان قرار گرفت. در ادامه می‌توانید اولین تصاویر عرضه شده از نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان را مشاهده نمایید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید