گزارش: بازی Ys Ix Monstrum Nox در غرب نیز عرضه خواهد شد

۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

حال پس از گذشت حدود یک سال از انتشار بازی Ys Ix Monstrum Nox در کشور ژاپن، به نظر می‌رسد کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ در دیگر مناطق جهان نیز به زودی می‌توانند از تجربه‌ی این عنوان زیبا لذت ببرند.

در مصاحبه با وب‌سایت Gematsu، مدیر شرکت نیهون فالکام (Nihon Falcom)، آقای توشیرو کوندو (Toshihiro Kondo)، بیان کرده است که این شرکت خود را برای عرضه‌ی بازی Ys Ix Monstrum Nox در غرب آماده می‌کند. اگرچه این یک تایید رسمی از سوی تیم سازنده به شمار نمی‌رود ولی با توجه به جایگاه و مقام شخصی که به این موضوع اشاره کرده است، تقریبا می‌توانیم از انتشار بازی در غرب مطمئن باشیم.

آقای کوندو در این مصاحبه به دو بازی Zero no Kiseki و Ao no Kiseki و احتمال عرضه‌ی آن‌ها در غرب نیز اشاره کرده است.

من به شدت از این موضوع که نتوانستیم بازی Zero no Kiseki و Ao no Kiseki را در غرب عرضه کنیم، پشیمان هستم. به نظر من انتشار این دو بازی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌تواند شرایط برای عرضه‌ی آن‌ها در غرب را فراهم کند. در مورد بازی YS Ix نیز باید بگویم که در حال آماده سازی برای انتشار آن در غرب هستیم.

آخرین نسخه از سری عناوین Ys که در دسترس بازی‌بازان غربی قرار گرفت، بازی Ys VIII: Lacrimosa of Dana بود. این عنوان یکی از بهترین نسخه‌های این سری بود که به واسطه‌ی گیم‌پلی جذاب و داستان خوب خود توانست نظر مثبت بسیاری از هواداران و منتقدین را به سمت خود جلب کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید