حضور یکی از بازیگران Westworld در The Last Of Us 2

۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴

در حال حاضر خبری از بازی The Last Of Us 2 منتشر شده است که اعلام می‌کند شانون وودوارد (Shannon Woodward)، به عنوان ۲ ‌The Last Of Us اضافه شده است و در این بازی انحصاری پلی‌استیشن ۴ ایفای نقش خواهد کرد.

این طور به نظر می‌رسد که نام The Last of Us: Part II با Westworld گره خورده است و این دو عنوان تا حد زیادی با هم در ارتباط هستند. داستان این بازی که به شدت مورد انتظار طرفداران این سری می‌باشد را نویسنده Westworld، یعنی Halley Gross (هالی گروس)، نوشته است و اکنون نیز مطلع شدیم که یکی از بازیگران این عنوان در قسمت دوم The Last Of Us ایفای نقش خواهد کرد.

شانون وودوارد (Shannon Woodward) که در Westworld نقش السی (Elsie) را ایفا می‌کرد، در بازی The Last of Us: Part II نیز ایفای نقش خواهد کرد، او این موضوع را با انتشار تصویری زیبا از خودش و کارگردان این بازی یعنی نیل دراکمن (Neil Druckmann) در توییتر اعلام کرد. در این توییت آمده است:

خیلی خیلی خوشحالم چون قراره به اوج برسم… نیل دراکمن اجازه داد تا در The Last Of Us:Part II بازی کنم.

تنها چیزی که در حال حاضر می‌دانیم این است که وودوارد در این بازی حضور خواهد داشت و فعلاً اطلاعات دیگری از این که او چه نقشی در بازی خواهد داشت و یا ارتباط او با سری اول این بازی چیست، در دست نمی‌باشد. از دیگر اخبار مربوط به این بازی می‌توان به این مورد اشاره کرد که کارگردان قبلی این بازی یعنی بروس استرلی (Bruce Straley)، به تیم کارگردانی این بازی ملحق نخواهد شد. این بازی که فقط برای کنسول پلی‌استیشن ۴ به بازار خواهد آمد، هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارد. شما در سری جدید این بازی، برخلاف نسخه اول که در نقش جوئل بودید، در نقش الی بازی خواهید کرد. به جرأت می‌توان گفت که بازی The Last Of Us:Part II یکی از مورد انتظار‌ترین بازی‌های امسال است و باید از همین حالا این بازی را یکی از نامزد‌های برترین بازی سال بدانیم. باید منتظر باشیم و ببینیم که مانند نسخه اول، این نسخه نیز خواهد توانست طرفداران را حسابی سر ذوق بیاورد یا خیر. در ادامه این خبر تصویری که وودوارد در صفحه توییتر خود منتشر کرده است را می‌توانید مشاهده فرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید