گیفت کارت
گیفت کارت

بازی جدید استودیوی Sucker Punch در E3 2017 معرفی خواهد شد

۱۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۰
بروزرسانی جدید بازی inFamous Second Son در راستای پشتیبانی از کنسول پلی‌استیشن 4 پرو منتشر شد

«Tidux»، منبع آگاه صنعت بازی‌های ویدئویی، به تازگی خبر داده است که استودیوی بازی‌سازی ساکر پانچ (Sucker Punch)، سازنده‌ی سری بازی‌های Sly Cooper و inFamous، از جدیدترین بازی در دست ساخت خود در جریان نمایشگاه E3 2017 با انتشار یک تیزر رونمایی خواهد کرد.

کمتر از چند ماه دیگر به برگزاری نمایشگاه E3 2017، یکی از مهمترین رویدادهای مرتبط با صنعت بازی‌های ویدئویی، زمان باقی مانده است؛ اطلاعاتی که از این نمایشگاه تاکنون به انتشار رسیده، حاکی از کیفیت بالای آن به همراه مقدار زیادی شگفتی است. توسعه‌دهندگان زیادی قرار است در این رویداد حضور به عمل آورده و به معرفی بازی‌های خود بپردازند که یکی از آن‌ها استودیوی محبوب و موفق «ساکر پانچ» است.

با توجه به گزارش اخیر «Tidux» که از طریق یک توییت در شبکه‌ی اجتماعی توییتر بدست آمده است، استودیوی «ساکر پانچ» در جریان نمایشگاه E3 2017 که در ماه ژوئن میلادی برگزار خواهد گردید، از جدیدترین بازی خود که به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دست ساخت و توسعه قرار دارد، رونمایی خواهد کرد. توییت «Tidux» بدین شرح است:

[استودیوی] ساکر پانچ یک چیز جدید نشان خواهد شد، یک تیزر کوتاه در [نمایشگاه] E3 2017.

در حال حاضر هیچگونه اطلاعاتی از بازی جدید این استودیو در دسترس نیست. «ساکر پانچ» پس از انتشار بازی infamous: Sceond Son و بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی آن تحت عنوان First Light، در یک سکوت خبری کامل فرو رفته است. این استودیو در حال توسعه‌ی بازی خود به مدت دو سال به صورت کاملاً بی‌سر و صداست و تاکنون افراد زیادی را به استخدام خود درآورده و یک استودیو مخصوص ضبط حرکات (Motion Capture) نیز تاسیس کرده است.

از جمله احتمالات این است که استودیوی «ساکر پانچ» بر روی یک بازی کاملاً جدید یا یک دنباله و یا حتی بازآفرینی سری‌های Sly Cooper و infamous کار می‌کند. همانطور که ملاحظه کردید، احتمالات بسیار زیادی در خصوص جدیدترین پروژه‌ی این استودیو وجود دارد، اما برای کسب اطلاعات بیشتر باید تا ماه ژوئن میلادی و برگزاری نمایشگاه E3 2017 منتظر بمانیم.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید