عنوان Dead Rising 4 هم اکنون بر روی استیم در دسترس است

۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۸

پس از عرضه‌ی عنوان Dead Rising 4 توسط فروشگاه ویندوز در سال ۲۰۱۶، این عنوان این هفته بر روی استیم نیز در دسترس قرار گرفت.

این عنوان ۶۰ دلاری با تمام به‌روزرسانی‌های قبلی عرضه شده است؛ که شامل My Bloody Valentine نیز می‌شود که در این به‌روزرسانی گزینه‌های سخت (Hard) و هم‌چنین حالت Blackest Friday نیز اضافه شده است. همچنین این نسخه شامل بسته‌ی لباس جنگجوی خیابانی نیز می‌شود.

بازی‌بازان رایانه‌های شخصی، هم‌چنین در استیم می‌توانند بسته الحاقی این عنوان را نیز با قیمت ۲۰ دلار، خریداری کنند؛ که شامل بسته‌ی Stocking Stuffer Holiday می‌شود که سال گذشته به همراه گسترش دهنده‌ی این عنوان با نام Frank Rising and Super Ultra Dead Rising 4: Mini Golf، عرضه شد.

شما می‌توانید این عنوان را بر روی استیم در اینجا مشاهده کنید. در آخر خبر نیز حجم مورد نیاز برای این عنوان را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

اگر قصد دارید تا این عنوان را از طریق استیم در رایانه‌های شخصی تجربه کنید، به خاطر داشته باشید که نسخه استیم این عنوان هیچ یک از مزایای ایکس‌باکس را در هیچ مکانی شامل نخواهد شد.

عنوان Dead Rising 4 اولین عنوانی نیست که توسط مایکروسافت منتشر شده باشد و بر روی استیم قرار بگیرد؛ از عنوان‌های دیگری که با این ویژگی‌ها بودند، می‌شود به Age of Empires II HD و هم‌چنین Ori and the Blind Forest اشاره کرد.

در اخبار دیگری که درباره این عنوان منتشر شده است، مدیر شرکت کپکام اذعان داشت که این عنوان، توانسته است تا واکنش‌های انتقادی را حل کند.

در مقایسه این نسخه با نسخه‌های قبلی سری Dead Rising، این عنوان مقداری آسان‌تر شده است تا به مخاطبان بیشتری فرصت لذت بردن را بدهد. با این حال، این عنوان نظرات وسیع‌تری نیز داشت.

اسکات باترورث (Scott Butterworth) که یک بازبین است، درباره این عنوان چنین گفته:

فرمول کشتار زامبی سری عنوان‌های Dead Rising، پس از این چند سال به قدری ناکارآمد شده است، مخصوصا زمانی که تمام مبارزات داخل این بازی به میزان زیادی معمولی می‌شوند. ولی باید توجه داشت که داستان این عنوان که به طور شگفت آوری خوب طراحی شده است، به همراه اسلحه‌های جدید و وحشی، و عناصر جهان‌باز وسیع این عنوان، توانسته است تا این عنوان را به بهترین عنوانی تبدیل کرد که توانسته عناصر خوبی را در خودش جای دهد.

 

سیستم مورد نیاز این عنوان

 

عنوان Dead Rising 4 در اصل در دسامبر سال ۲۰۱۶ برای اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد. شرکت کپکام انتظار دارد تا ۲ میلیون واحد از این عنوان تا آخر ماه مارس به فروش رسد، هرچند هنوز هیچ آمار فروشی از این عنوان فاش نشده است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید