گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

نویسنده‌ی اصلی عناوینی همچون Half-Life و Portal شرکت Valve را ترک کرد

اخبار
نویسنده‌ی اصلی عناوینی همچون Half-Life و Portal شرکت Valve را ترک کرد

اریک وُلپا (Erik Wolpaw)، که به عنوان یکی از نویسندگان اصلی سری حماسی و فوق‌العاده محبوب Half-Life شناخته می‌گردد، تصمیم به قطع همکاری با شرکت ولو (Valve) گرفته است. وی از سال ۲۰۰۴ میلادی با این شرکت همکاری کرده و از پروژه‌هایی که در آن‌ها نقش داشته است می‌توان به دو قسمت Half-Life 2، Portal و Left 4 Dead اشاره کرد. این احتمال می‌رود که خروج وُلپا از ولو، دیدار با Half-Life 3 را دورتر از قبل کند.

اریک وُلپا یکی از نویسندگانی است که نقشی اساسی در شکل‌گیری داستان سری محبوب Half-Life داشته است. وی از سال ۲۰۰۴ که به شرکت ولو پیوست، در ساخت عناوینی همچون Half-Life 2: Episode One، Half-Life 2: Episode Two، Portal و Left 4 Dead نقش داشته است.

متاسفانه خبر خروج وُلپا از شرکت ولو، خبر خوشایندی برای طرفداران سازنده‌ی سری فوق محبوب Half-Life محسوب نمی‌گردد؛ چراکه این اواخر افراد با استعداد زیادی این شرکت، که صاحب سرویس موفق استیم نیز هست، را ترک کرده‌اند.

استعفای وُلپا یکسال پس از خروج مارک لیدلو (Marc Laidlaw)، یکی دیگر از نویسندگان کلیدی شرکت ولو، صورت گرفته است. مارک لیدلو در خصوص خروج وُلپا از شرکت ولو، چنین اظهار نظر کرد:

[وُلپا] شرکت ولو را ترک کرد، بنابراین در حال حاضر من می‌توانم به صورت کاملاً آزادانه به او توهین کنم، بدون اینکه به شهرت شرکت [ولو] آسیبی برسد. او یک نابغه در زمینه‌ی [داستان‌های] کمیک و اصلی است.

در حال حاضر دلیل خروج وُلپا از این شرکت آمریکایی در دست نیست، اما گفته شده که این نویسنده‌ی سابق Half-Life 2، پیشنهادی از سوی استودیوی دابل فاین (Double Fine) مبنی بر همکاری در پروژه‌ی Psychonauts 2 دریافت کرده است.

قطعاً خروج وُلپا از شرکت ولو، نشانه‌ی بدی برای طرفداران بی‌شمار سری Half-Life است که مشتاقانه منتظر رونمایی از جدیدترین قسمت آن هستند.

12345678910(5 رای, میانگین آرا 5٫20 از 10 )
Loading...
نظرات

 1. mansourrrr گفت:

  یه رکن اساسی تو والو داستان و داستان سرایی بازیاشه Big Frown Frown
  حیف واقعا portal 2 با اون داستان شوکه کنندش
  بقوله یکی ا دوستان:والو ۳ half life رو نمیسازه چون انقد نسخه ۲ کامل بود خیلی سخته کارش
  half life 3 confirmed داستانی شده واسه خیلی گیمرا
  الکی نیست ا دید خیلی منتقدا half life 2 برترین بازی تاریخه

  12Thumb up 0Thumb down
 2. AvestA گفت:

  به نظرم لطمه ای برای تاخیر بازی هایی نظیر half life یا portal یا left4dead زده نشه ولی بابت داستان شاید.ولی بازم به نظرم ولو وقتی ما نوه دار شدیم ادامه half life بسازه ROTFL

  5Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت