لیست نمرات بازی Nioh منتشر شد (به‌روزرسانی شد)

۱۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۰

جدیدترین ساخته استودیوی تیم نینجا یعنی Nioh تنها چهار روز با انتشار خود فاصله دارد. حال شاهد انتشار نقد و بررسی‌های مختلف در رابطه با بازی هستیم.

Nioh به‌خوبی توانسته نظر منتقدین را جلب کند و به‌عنوان یک آی‌پی جدید نمرات بسیار خوبی کسب کند. این بازی قرار است در تاریخ هفتم فوریه به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه شود.

در ادامه می‌توانید نقد و بررسی‌های انجام شده برای این بازی را مشاهده کنید. درصورت تغییر نمره، پست به‌روزرسانی می‌شود.

The Jimquisition: 10/10

عنوان NioH بخاطر شباهتش به بازی‌های دیگر شناخته شد اما باید از آن به‌عنوان بازی یاد کرد که با الهام گیری از دیگر عناوین فرمول مخصوص خود را ساخته. با چنین نبردهای سریع و نفس‌گیری درکنار طراحی هنری فوق‌العاده و مقدار بسیار مناسب آیتم‌های قابل استفاده، Nioh را به یک اکشن نقش آفرینی عالی تبدیل می‌کند که کمتر بازی توانسته به سطحش برسد.

Playstation Universe: 9.5/10

LaPS4: 9.2/10

پیش از این جدیدترین ساخته تیم نینجا با سری Souls مقایسه می‌شد اما پس از عرضه این بازی خوبی توانسته سبک خود را بسازد و جایگاه خودش را کسب نماید. گیم‌پلی و نبردهای جذاب و هیجان آور درکنار داستانی عالی و عنوان Nioh را به یکی مهم‌ترین نامزدهای بازی سال ۲۰۱۷ تبدیل می‌کند.

XGN: 9.2/10

Nioh یکی ار برترین بازی‌های اکشن نقش آفرینی است که ساخته شده، تعداد فوق‌العاده‌ای ویژگی در گیم‌پلی بازی درکنار چالش‌های جذاب، بیش از چهل ساعت از وقت شما را می‌گیرد که هیچ‌گونه پشیمانی در آن نیست.

M3: 9/10

DualShockers: 9/10

Game Informer: 9/10

شخصی سازی بی‌پایان درکنار نبردهای درگیر کننده و چالش آور، Nioh را برای کسانی که عاشق سری Dark Souls بودند به یک عنوان رویایی تبدیل می‌کند.

Attack of the Fanboy: 9/10

تیم نینجا زمان بسیاری گذاشت تا Nioh را بدون مشکل عرضه کند و باید گفت که این زمان هدر نرفته است. محصول نهایی بازی است که المان‌های مختلفی را از سری Souls قرض گرفته اما با اضافه کردن ویژگی‌های مخصوص خودش آن را به سبک خاص خود تبدیل کرده و آن را یک اکشن نقش آفرینی فوق‌العاده می‌کند.

Destructoid: 9/10

Nioh حقیقتا یک وارث حقیقی برای سری Ninja Gaiden است و جای خالی سری Souls را به‌خوبی پر می‌کند.

Multiplayer.it: 8.8/10

IGN Italia: 8.8/10

The Games Machine: 8.8/10

Areajugones: 8.7/10

Everyeye.it: 8.5/10

JeuxActu: 8.5/10

Vandal Online: 8.2/10

Eurogamer Italy: 8/10

Stevivor: 8/10

Trusted Reviews: 8/10

Gameblog.fr: 8/10

USgamer: 8/10

تمام نکاتی که استودیوی تیم نینجا در آن خوب است را می‌توانید در Nioh ببینید با وجود اینکه بازی برروی چالش‌های نبرد با غول‌آخرها و سختی بازی تمرکز دارد و شما را یاد سری Souls می‌اندازد اما باویژگی‌های مخصوص خودش نمی‌توانید آن را یک کپی بدانید و Nioh سبک مخصوص خود را دارد.

Push Square: 8/10

PLAY! Zine: 7.5/10

Nioh بازی سختی است و شاید بتوان آن را گاهی خیلی سخت دانست. بازی نیاز به تمرکز ویژه شما دارد و باید همواره تمامی حواس‌تان به بازی باشد. گاهی سختی بیش از حد یک بازی نمی‌تواند ملاک موفقیت آن باشد پس Nioh را تنها می‌توانم به بازی‌بازان حرفه‌ای توصیه کنم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید