گیفت کارت
گیفت کارت

افزایش تولید نینتندو سوییچ در پاسخ به پیش‌فروش بالای آن

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۵
اولین مشکل اساسی به‌وجود آمده برای کنسول نینتندو سوییچ گزارش شد

نینتندو در گذشته اعلام کرده بود که تصمیم دارد در وهله‌ی نخست، دو میلیون دستگاه از نینتندو سوییچ را در ماه مارس ۲۰۱۷ میلادی وارد بازار کند. اما پیش‌فروش بالای این بازی در سطح جهان، نشان از تقاضای بالای آن می‌دهد؛ موردی که منجر به کمبود موجودی این دستگاه در خرده‌فروشی‌های مختلف شده و شرایط را برای دسترسی به این کنسول در زمان عرضه‌اش سخت می‌کند. نینتندو تاکنون با عرضه‌ی دستگاه‌هایی نظیر نینتندو ۳Ds، آمیبوها و کنسول NES Classic Mini این شرایط را تجربه کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

با این وجود، به نظر می‌رسد که نینتندو همانطور که پیشتر قول داده بود، تولیدی خود از این کنسول را جهت پاسخ و هماهنگی با میزان تقاضای این کالا افزایش داده است. طبق گزارشی که از سوی وال استریت ژورنال منتشر شده، تاتسومی کیمیشا (Tatsumi Kimishima) رئیس نینتندو، در جریان نشست سرمایه‌گذاران این شرکت، وضعیت پیش‌فروش نینتندو سوییچ را «خوب» خواند و خبر از افزایش تولید این کنسول داد.

قطعاً این خبر خوبی برای طرفداران این کنسول ترکیبی در سراسر جهان خواهد بود. چراکه افراد زیادی دل نگرانی پیرامون عدم دسترسی به این دستگاه در روزهای نخست عرضه‌ی آن داشته و دارند. کنسول نینتندو سوییچ قرار است در روز جمعه ۱۳ اسفند ماه (۳ مارس میلادی) با قیمت ۳۰۰ دلار وارد بازار گردد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید