اطلاعاتی از پایان و مدت زمان NieR: Automata منتشر شد

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۰

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix)، اخیراً در جریان یک پرسش و پاسخ در شبکه‌ی اجتماعی فیسبوک، جزئیات جدیدی در خصوص پایان داستان و مدت زمان بازی مورد انتظار NieR: Automata، ساخته‌ی استودیوی پلاتینوم گیمز (Platinum Games) منتشر کرده است. برای کسب اطلاعات با گیمفا همراه باشید.

یوسوکه سایتو (Yosuke Saito)، تولیدکننده‌ی این بازی، در پاسخ به پرسشی مبنی بر مدت زمان اجرای بازی NieR: Automata، گفت:

تیم [توسعه‌ی این بازی] به من گفته که برای رسیدن و مشاهده‌ی پایان داستان، حدود ۲۵ ساعت زمان نیاز است. برای اتمام کامل بازی نیز حدود ۵۵ الی ۶۰ ساعت زمان مورد نیاز است.

به نظر می‌رسد که با توجه به انتخاب درجه‌ی سختی متفاوت از سوی هر بازیکن، شاهد مدت زمان متغیری در خصوص اتمام کامل بازی خواهیم بود.

هنگامی که از سایتو در خصوص لباس‌های بیشتر برای شخصیت‌های بازی سوال شد، وی تنها اعلام کرد که «این یک راز است!». اگرچه او در ادامه تائید کرد که داستان NieR: Automata، پایان‌های متعددی خواهد داشت. وی در این خصوص اظهار داشت:

البته، اما آن‌ها مشابه بازی پیشین، باز نخواهند شد (آنلاک نخواهند شد). شما باید برای رسیدن به آن‌ها (پایان‌های داستانی متعدد) به روش خود تلاش کنید.

در نهایت سایتو خبر داد که در صورت فروش بالا NieR: Automata و موفق عمل کردن این بازی در بازار، احتمال عرضه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده از NieR نیز خواهیم بود. وی در پاسخ به این پرسش (احتمال عرضه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی NieR)، گفت:

اگر NieR: Automata فروش بالایی داشته باشد، احتمال تحقق آن بسیار بالاست.

بازی مورد انتظار NieR: Automata قرار است در روز سه‌شنبه ۱۷ اسفند ماه (۷ مارس ۲۰۱۷ میلادی) در آمریکای شمالی برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر گردد. چندی پس از آن نیز شاهد عرضه‌ی عنوان مذکور برای رایانه‌های شخصی خواهیم بود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید