گیفت کارت
گیفت کارت

لیست پرفروش‌ترین‌های انگلستان منتشر شد

۱۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۸

عنوان جدید شرکت کپکام یعنی Resident Evil 7 کارش را با کسب رتبه اول در جدول پرفروش‌ترین‌ها، در هفته آخر ماه ژانویه آغاز کرد.

با توجه به میزان فروش این عنوان مشخص شد که عنوان Resident Evil 7، در میان تمام سریهای Resident Evil، سه هفته متوالی از نظر فروش عملکرد خوبی داشته است.

عنوان Grand Theft Auto V نیز با کسب رتبه‌ی دومین پرفروش، هم‌چنان به عنوان تکیه‌گاه اصلی در این جدول حضور دارد. به دنبال آن، عنوان Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter در رتبه‌ی سوم این جدول و عنوان FIFA 17 در رتبه‌ی چهارم قرار دارد.

عنوان Call of Duty: Infinite Warfare به رتبه‌ی پنجم این جدول نزول کرده است؛ در حالی‌که عنوان Rocket League توانسته رتبه ششم پرفروش ترین این جدول را برای خود حفظ کند. در رتبه‌های پایین‌تر، عنوان Yakuza 0 که توسط شرکت سگا تولید شده است، توانسته در این جدول رتبه‌ی هشتم را به خود اختصاص دهد. این جدول با عنوان Steep که توسط شرکت یوبیسافت عرضه شده است، به پایان می‌رسد.

شما می‌توانید در ادامه عناوین این جدول را به طور کلی مشاهده کنید. این جدول شامل اطلاعات دقیق از میزان فروش را همراه ندارد، پس نباید به عنوان نماینده تمام جداول فروش انگلستان به حساب آید.

  1. Resident Evil 7: Biohazard
  2. Grand Theft Auto V
  3. Kingdom Hearts 2.8 HD Final Chapter
  4. FIFA 17
  5. Call of Duty: Infinite Warfare
  6. Rocket League
  7. Battlefield 1
  8. Yakuza 0
  9. Watch Dogs 2
  10. Steep

شما هم‌چنین می‌توانید جداول را به تفکیک پلتفرم و به طور کلی در زیر مشاهده کنید:

لیست پرفروش‌ترین‌ها

پرفروش‌ترین‌های رایانه‌های شخصی

پرفروش‌ترین‌های پلی‌استیشن ۴

پرفروش‌ترین‌های ایکس‌باکس وان

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید