گیفت کارت
گیفت کارت

وسعت نقشه بازی The Legend of Zelda: Breath Of The Wild نه برابر بزرگ تر از Skyrim می‌باشد

۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۴
وسعت نقشه بازی The Legend of Zelda: Breath Of The Wild نه برابر بزرگ تر از Skyrim می‌باشد

به‌تازگی اطلاعات جالبی از وسعت نقشه بازی The Legend of Zelda: Breath Of The Wild منتشر شده است.

بازی مورد انتظار The Legend of Zelda: Breath of the Wild این شرایط را برای بازیبازان فراهم آورده است تا بتوانند در سرزمین بزرگ Hyrule بدون هیچ محدودیتی به جست و جو و کاوش بپردازند. دراینکه سری جدید The Legend of Zelda عنوانی بسیار وسیع خواهد بود شکی نیست اما شاید برای شما هم این سوال به وجود آمده باشد که وسعت دنیای بازی به چه اندازه بزرگ خواهد بود؟

برای پاسخ به این سوال افراد زیادی در یک برنامه ریزی هماهنگ شده به بررسی و تحلیل دنیای بازی The Legend of Zelda: Breath Of The Wild پرداختند. بر اساس این گزارش، نقشه بازی Breath Of The Wild مساحتی معادل ۳۶۰ کیلیومتر مربع دارد، این در حالی است که دو نسخه Ocarina of Time و Wind Waker مساحتی کمتر از یک کیلومتر مربع داشته‌اند، اگر بخواهیم نگاهی به دیگر عناوین هم سبک بیاندازیم می‌توانیم به بازی Skyrim مساحتی معادل ۳۹ کیلومتر مربع، بازی Grand Theft Auto V مساحتی معادل ۸۱ کیلومتر مربع، بازی The Witcher 3 مساحتی معادل ۱۴۶ کیلومتر مربع ( بدون احتساب محتواهای دانلودی ) اشاره کنیم. تمامی این عناوین دارای جهان بزرگی بوده‌اند اما هیچ یک از این‌ها به وسعت بازی The Legend of Zelda: Breath Of The Wild نخواهند رسید.

تنها عنوانی که در زمینه وسعت دنیای بازی توانسته است از سری جدید The Legend of Zelda پیشی یگیرد متعلق به دیگر بازی شرکت نینتندو، Xenoblade Chronicles X، می‌باشد.

بازی The Legend of Zelda: Breath Of The Wild عنوانی با یک دنیای بسیار وسیع و گسترده می‌باشد. امیدواریم که نینتندو جهان بازی را بسیار متنوع و هیجان انگیز طراحی کرده باشد تا برای بازیبازان وسعت دنیای بازی تکراری به نظر نرسد.

The Legend of Zelda: Breath Of The Wild قرار است در تاریخ ۳ ماه مارس برای کنسول نینتندو سوییچ و Wii U منتشر شود.

در قسمت زیر شما می‌توانید تصویر جالبی از مقایسه تصویری وسعت نقشه‌های بازی‌های مختلف را مشاهده کنید تا به درک کاملی از وسعت بسیار بالای بازی The Legend of Zelda: Breath Of The Wild برسید!

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید