بازی Battleborn از پلی‌استیشن ۴ پرو پشتیبانی خواهد کرد

۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۵

اگرچه بازی Battleborn از نظر محبوبیت به سطح مورد نظر گیرباس (Gearsbox) و ۲K Games، به ترتیب سازنده و ناشر این عنوان، نرسیده است اما دو شرکت مذکور به سختی در تلاش هستند تا این بازی را به سطح مطلوب علاقه‌مندان برسانند تا بار دیگر (پس از عرضه‌ی بازی) مورد توجه آن‌ها قرار گیرد؛ شاید بزرگترین گام‌ آن‌ها برای رسیدن به این مهم، عرضه‌ی به‌روزرسانی مخصوص این بازی در زمستان جاریست که حاوی ویژگی‌های جدید و ارتقاءهای بسیاریست. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

پیش از این، اطلاعاتی از این به‌روزرسانی زمستانی موجود بوده است، اما به نظر می‌رسد که به‌روزرسانی مخصوص بزرگتر از آن چیزیست که انتظار داشتیم و حاوی موارد جدیدی خواهد بود. این به‌روزرسانی در کنار اعمال تغییرات اساسی در رابط کاربری بازی و بهبود جلوه‌های ویژه‌اش، باعث پشتیبانی این عنوان از کنسول میان نسلی پلی‌استیشن ۴ پرو نیز خواهد شد.

در این به‌روزرسانی قرار است شاهد افزودن تعدادی ویژگی جدید به بازی، جهت ایجاد اشتیاق بازیکنان برای بازگشت به سوی آن، نیز باشیم. از جمله‌ی این ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید می‌توان به دو حالت تمرین جدید (Training Mode)، حالت Draft، ماموریت‌های اصلی و روزانه‌ی جدید، ۲۵ شخصیت برای بازکردن (Unlock) و همچنین بسته الحاقی داستانی شماره ۳ و موارد دیگر اشاره کرد.

توسعه‌دهنده‌ی این بازی در ادامه به این نکته اشاره کرده است که بهبود گرافیکی Battleborn مختص نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ پرو آن نخواهد بود و در نسخه‌های استاندارد بازی نیز شاهد افزایش کیفیت جلوه‌های ویژه خواهیم بود. عرضه‌ی این به‌روزرسانی ممکن است با بازگشت بازیکنان آن به دنیای Battleborn همراه باشد. بازی Battleborn هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. این بازی در زمان عرضه با واکنش متوسط منتقدین و بازیکنان همراه شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید