تماشا کنید: ۸ دقیقه از گیم پلی جذاب بخش چند نفره بازی For Honor

۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۶

در این تریلر شاهد لحظاتی از مبارزات زیبا و نفسگیر عنوان موردانتظار For Honor هستیم که در ادامه قادر به مشاهده‌ی آن‌ خواهید بود.

عنوان For Honor یکی از عناوین مورد انتظار سال ۲۰۱۷ است که طرفداران و بازی‌بازان زیادی را به خود جلب کرده است.در این قسمت از تریلر بازی‌بازان در محوطه ای رها شده و باید با تلاش هم تیم های خود گروه مقابل را شکست دهند. نام این بخش Elimination میباشد. بازی از لحاظ گرافیگ و چلوه های بصری بسیار زیبا کار شده است. این بازی دارای کلاس‌های سامورایی، وایکینگ و شوالیه است که انتخاب هر یک از ان ها به عهده شما است. بتای محدود بازی از تاریخ ۲۶ ژانویه تا ۲۹ این ماه برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس خواهد بود و مهم تر ار آن بخش جالب War of the Factions میباشد که بازی‌بازان در یک نبرد نفسگیر بین سه گروه تا آخرین لحظه مبارزه می کنند و هر کدام که پیروزی بیشتری بدست آورند جوایز بیشتری دریافت میکنند.

عنوان For Honor در تاریخ ۱۴ فوریه سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد در ادامه می‌توانید این تریلر زیبای بازی را مشاهده کنید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید