شخصیت Gryphon برای بازی For Honor معرفی شد

۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

به آغاز سال چهارم بازی For Honor نزدیک می‌شویم و رویداد جدید آن به زودی شروع خواهد شد. به  زودی شخصیت Gryphon به عنوان بیست و نهمین قهرمان، به بازی اضافه می‌شود. یوبی‌سافت (Ubisoft) با انتشار تریلری به معرفی این شخصیت پرداخته است که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید.

سال ۲۰۲۰ سال سختی برای استودیوهای بازی‌سازی بوده است؛ اما به نظر می‌رسد یوبی‌سافت تا حدودی از قاعده مستثنی باشد. با وجود مشکلات پیش آمده پس از به‌روزرسانی سیستم مبارزه و شخصیت Warmonger، در سال ۲۰۲۰ محتوای مناسبی برای طرفداران ۲۰۲۰ ارائه شده است.

به عنوان جدیدترین محتوای اضافه، شاهد اضافه شدن Gryphon به جمع ۲۸ مبارز قرون وسطایی دیگر خواهیم بود. البته قبلا و در جریان داستان بازی با این شخصیت مواجه شده بودیم. این قهرمان قبلا با نام Holden Cross شناخته می‌شد و حالا با سلاح مخصوص به خود، رقیب مستقیم Warmonger محسوب می‌شود. به روزرسانی جدید در تاریخ ۲۰ آذر (۱۰ دسامبر ۲۰۲۰) منتشر خواهد شد و پایان‌بخش یک سال محتوای اضافی و رویدادهای فصلی مختلف بازی For Honor است.

هنوز اطلاعاتی از توانایی‌ها و حرکات Gryphon در طی مبارزه منتشر نشده است؛ اما با بررسی تریلر جدید، می‌توان انتظار داشت که سبکی مشابه سایر مبارزان کلاس سنگین (Heavy) داشته باشد. موارد دیگری مانند ضربه با سر و استفاده از نوعی کمان مخصوص، از نکات دیگر این تریلر هستند. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی شخصیت Gryphon را تماشا و دریافت کنید:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P |دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

با شروع فصل جدید، بتل‌پس () هم به‌روز خواهد شد و بازی‌بازان مانند قبل می‌توانند با پرداخت هزینه به آن دسترسی داشته باشند. با اعلام خبر انتشار بازی برای کنسول‌های نسل بعد و امکان انتقال فیال‌های ذخیره و پشرفت بازی، بازی‌بازان می‌توانند با خیال راحت به تجربه‌ی For Honor بپردازند. این بازی هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است. نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس/اس همین ماه منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید