عنوان Ultra Street Fighter 2 برای نینتندو سویچ معرفی شد

24 دی 1395 - 14:27

شرکت کپکام نسخه جدید عنوان Street Fighter 2 را با نام Ultra Street Fighter 2:The Fianl Challengers، برای نینتندو سویچ عرضه می‌کند. این نسخه حالت و شخصیت‌های جدیدی را با خود به همراه می‌آورد، در امتداد با به‌روزرسانی سال ۲۰۰۸، به نام Super Street Fighter 2 Turbo HD Remix.

دو شخصیت که به این نسخه اضافه می‌شوند، ریو (Evil Ryu) و کن (Violent Ken) خواهند بود. این دو شخصیت اولین بار در عنوان مبارزه‌ای SVC Chaos: SNK vs. Capcom ظاهر شدند.

برای اولین بار پس از حدود ۲۰ سال بعد از عرضه عنوان Super Street Fighter 2، دو شخصیت جدید به مبارزه اضافه می‌شوند؛ ریو و کن.

در این نسخه، ریو تسلیم ساتسویی نو هادو شده است و حال در مبارزات غرق شده است تا ثابت کند که قوی‌ترین است. شخصیت سابق او، اکنون پاکسازی شده است که به او اجازه می‌دهد از قدرت لذت ببرد و روحیه سیری ناپذیر تشنگی خون را برای مبارزات بپذیرد.

کن نیز نتیجه‌ی آدم‌ربایی‌های بیسان (M. Bison) و شستشوی مغزی است که توانایی‌هایش را با قدرت روانی افزایش داده است و رقابت برادرانه‌اش با ریو را تبدیل به نفرت کرده است. شخصیت کن ظالم تر، خشن تر، و بی‌باک تر است که به حرکاتش ویژگی شعله‌های آتش بنفش را می‌دهد.

۳۱۸۰۸۴۸-۳

مبارزه دو شخصیت اضافه شده در Ultra Street Fighter 2

به علاوه سبک کلاسیک این عنوان، بازی‌بازان قادر خواهند بود تا به صورت تیمی مبارزه کنند، مانند حالت نبرد نمایشی (Dramatic Battle) در سری آلفا Street Fighter.

برای کسانی که به حالت بصری عنوان Street Fighter 2 علاقه دارند، نسخه جدید این عنوان، به شما این امکان را می‌دهد تا بین گرافیک پیکسلی و گرافیک اچ‌دی، انتخاب کنید.

حالت‌ تلوزیون، حالت تبلتب(Tabletop) و حالت دستی نینتندو سویچ، به شما این اجازه را می‌دهد تا در خانه یا در حال حرکت در حالت‌های تک نفره یا چند نفره بازی کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد این سه حالت، همراه با قیمت و زمان عرضه در آینده اطلاع‌رسانی خواهد شد.

شرکت نینتندو میزبان یک پخش زنده در تاریخ ۱۳ ژانویه (۲۴ دی) خواهد بود که موضوع آن بحث در مورد عنوان‌هایی است که برای سویچ عرضه خواهند شد. در این برنامه تهیه کننده عنوان Street Fighter یعنی یاشینوری اونو (Yoshinori Ono) نیز حضور خواهد داشت تا در مورد عنوان Ultra Street Fighter 2 حرف بزند.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید