بازیگر نقش Quiet در MGS V، ممکن است در Death Stranding نیز حضور داشته باشد

۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰

به نظر می‌رسد یکی از بازیگران بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain که نقش مهمی را در آن ایفا می‌کرد و همچنان شخصیتش پیچیده و مبهم است، در Death Stranding نیز نقشی را ایفا کند. به نظر می‌رسد که هیدئو کوجیما بسیار تمایل دارد تا همکاران قبلی خود را از شرکت کونامی برای ساخت بازی جدیدش گرد هم بیاورد؛ بازی‌ای که پیش‌بینی می‌شود سال ۲۰۱۸ میلادی به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر گردد.

بازیگر مذکور، استفانی ژوستن است که در بازی زیبای Metal Gear Solid V در قالب شخصیت کاریزماتیک Quiet ایفای نقش کرده است و تبدیل به یکی از شخصیت‌های محبوب این نسخه از این سری شد. شایعه‌ی حضور وی در بازی Death Stranding از سوی یوتیوبری به نام YongYea به نقل از منابع خبری مختلف منتشر شده است.

نکته‌ی جالب اینجاست که ژوستن اخیراً از استودیوی گوریلا گیمز (Guerrilla) –که با کوجیما بر روی بخش نرم‌افزاری Death Stranding همکاری می‌کند و موتور بازی‌سازی اختصاصی خود را تحت عنوان دسیما در اختیارش قرار داده است- بازدید کرده است و تصاویری را نیز از این بازدید در حساب‌های کاربریش در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته است.

از آنجایی که کوجیما پیش از این اشاره کرده بود که در Death Stranding شاهد حضور زنان نیز خواهیم بود، و همچنین تمایل فراوان وی مبنی بر همکاری با همکاران قبلی خود، محتمل‌ترین دلیل برای حضور ژوستن در استودیوی گوریلا، همکاری وی با کوجیما بر روی پروژه‌ی Death Stranding است. اگرچه با توجه به شایعه بودن خبر باید منتظر اطلاعات رسمی پیرامون این مورد باشیم.

یحتمل سومین تریلر این بازی در جریان نمایشگاه E3 2017 پخش شود؛ بازی Death Stranding در تاریخ نامشخصی به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید