نمرات Gravity Rush 2 منتشر شدند

۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۷

بعد از مدت‌ها انتظار، کم‌کم به عرضه‌ی عنوان مورد انتظار Gravity Rush 2 نزدیک می‌شویم و هرچه جلوتر می‌رویم، صبر برای آن سخت‌تر می‌گردد. همچنین وقت انتشار نقدهای این بازی رسیده و این موضوع برای خیلی‌ها که قصد خرید آن را دارند، بسیار مهم و حائز اهمیت است.

تاکنون ۲۴ نقد از Gravity Rush 2 منتشر شده و از وب‌سایت‌های معتبری نظیر Gamespot نمره‌ی عالی ۹ را دریافت کرده است. در حال حاضر، متای بازی با این تعداد نقد، ۸۰ است و اکنون نمرات تمام سایت‌ها را مشاهده می‌کنید:

Destructoid – ۹۵

GamesBeat – ۹۰

USgamer – ۹۰

TheSixthAxis – ۹۰

GameSpot – ۹۰

درحالی که مراحل مخفی‌کاری Gravity Rush 2 به خوبی کار نشده‌ و مشکلات دوربین ناامیدکننده‌اند، اما بقیه‌ی جوانب این عنوان به بهترین شکل هستند و می‌توان آن را با نسخه‌ی قبلی مقایسه کرد. این بازی ماجراجویی با شخصیت اصلی عالی‌اش، یکی از بهترین دنباله‌های چند وقت اخیر به حساب می‌آید.

Digitally Downloaded – ۹۰

The Games Machine – ۸۸

Everyeye.it – ۸۵

Areajugones – ۸۵

IGN – ۸۴

Gravity Rush 2 بعد از چند مشکل در داستانش، توانست راه خود را بیابد و مرا با جهان و تنوع فعالیت‌هایش، جذب خود کند. قدرت‌ها و استایل‌های جدید بازی، مبارزات آن را هیجان‌انگیز ساخته و مراحل فرعی و روابط شخصیت‌ها نیز به خوبی کار شده‌اند. بعد از ۴۰ ساعت تجربه‌ی بازی، من فهمیدم که نمی‌توان کنترلر را کنار بگذارم و تمام مراحل فرعی را به اتمام نرسانم.

Hobby Consolas – ۸۲

Multiplayer.it – ۸۰

Metro GameCentral – ۸۰

Attack of the Fanboy – ۸۰

Eurogamer Italy – ۸۰

Playstation Universe – ۷۵

The Jimquisition – ۷۵

Polygon – ۷۵

Gravity Rush 2 به قدری جالب بوده که حتی بعد از اتمام آن، هنوز تجربه‌اش می‌کنم. با این حال، بازی مشکلاتی را داراست؛ مثلاً گاهی اوقات زاویه‌ی دوربین آن‌طور که شما می‌خواهید، قرار نمی‌گیرد و این مشکل کمی آزارادهنده است اما با این حال، Gravity Rush 2 باز هم تجربه‌ای زیبا و لذت‌بخش به حساب می‌آید.

Game Informer – ۷۵

Gravity Rush 2 حتی با تمام توانایی‌ها و مراحل جدیدش، بیش از حد به کارهایی پرداخته است که آن‌طور که باید، بیشترین استفاده از کنترل جاذبه را نمی‌برند. سقوط و حرکت در مکان‌های مختلف، بسیار سرگرم‌کننده هستند ولی نمی‌توانند این موضوع را بپوشانند که با مراحل اصلی بیشتر و کارهای جانبی کمتر، این عنوان می‌توانست از تجربه‌ی لذت‌بخش به یک بازی درست و عالی تبدیل شود.

CGMagazine – ۷۵

Hardcore Gamer – ۷۰

Push Square – ۷۰

Time – ۶۰

GamesRadar+ – ۶۰

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید