گیفت کارت
گیفت کارت

طرفداران خواهان آنلاین ماندن سرورهای Gravity Rush 2 هستند

۲۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰

سرورهای Gravity Rush 2 قرار است این هفته در تاریخ ۱۸ ژوئیه (۲۷ تیر) تعطیل شود؛ با این وجود طرفداران بازی هم‌صدا شده‌اند تا از وقوع این اتفاق جلوگیری کنند. در واقع این موضوعی نیست که تازگی داشته باشد چرا که قبلا نیز این اتفاق رخ داده است. در اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی نیز اعلام شد که سرورهای بازی به دلیل غیر قابل استفاده بودن بخش آنلاین بسته خواهد شد.

این موضوع باعث شد که کمپینی در توییتر با مرکزیت هشتگ DontForgetGravityRush# به راه بیافتد و بازیکنان اغلب از این هشتگ برای جلب توجه به این کمپین استفاده می‌کردند. این کمپین حداقل برای مدتی باعث هم‌صدا شدن طرفداران شد و در کنار آن یک سری بحث‌های داخلی نیز باعث شد که این کمپین به نتیجه برسد. تا یک هفته پیش از این جریان، برنامه‌ریزی شده بود که سرورها ۱۸ ژانویه خاموش شوند؛ با این وجود سونی تصمیم گرفت که چند ماه دیگر نیز به بازی فرصت دهد.

حال دوباره تاریخی جدید برای بسته شدن سرورها اعلام شده و این بدان معناست که وقت آن فرا رسیده تا دوباره کمپینی به راه بیافتد تا باعث شود که بازی برای مدت بیشتری به حیات خود ادامه دهد. کافیست سری به توییتر بزنید؛ کامنت‌های فراوانی را مشاهده خواهید کرد که از اوایل سال جاری میلادی شروع شده‌اند که از همان هشتگ معروف استفاده می‌کنند تا توجهات را به Gravity Rush 2 جلب کرده و مانع از خاموش شدن سرورهای بازی شوند. Gravity Rush Central حسابی است که غالبا از این هشتگ استفاده می‌کند و یک سایت طرفداری نیز به بازی اختصاص یافته تا جریان کمپین را هدایت کند. در ادامه تعدادی از توییت‌های طرفداران را در این زمینه می‌خوانید:

SonyJapanStudio، @[email protected] و [email protected] و [email protected]: تعطیل کردن سرورهای آنلاین Gravity Rush 2 نه تنها باعث از بین رفتن یکی از المان‌های سرگرم‌کننده بازی می‌شود بلکه باعث خواهد شد که بسیاری از آیتم‌های داخل بازی نیز سخت‌تر یافت شوند. هر دو نسخه بازی جایگاهی بسیار ویژه در میان طرفداران دارند؛ پس لطفا DontForgetGravityRush#


Gravity Rush 2 بازی فوق‌العاده‌ای است؛ بخش آنلاین آن یکی از سرگرم‌کننده‌ترین بخش‌های بازی است و یکی از موارد موردعلاقه من است. من هر بار که وارد بازی می‌شوم به جای دنبال کردن بخش داستانی به سراغ کامل کردن گنجینه‌ها، به اشتراک گذاشتن عکس‌ها و کامل‌ کردن چالش‌ها می‌روم. DontForgetGravityRush#


SonyJapanStudio، @[email protected] و [email protected] و [email protected] لطفا DontForgetGravityRush#. لطفا بخش آنلاین بازی را حذف نکنید. آی‌پی‌هایی مانند این سری بسیار کم هستند و با فاصله زیاد منتشر می‌شوند؛ این سری جذابیت بسیار زیادی در خود دارد. این عنوانی است که با عشقی خالص به بازی‌های ویدئویی توسعه یافته و سرشار از این عشق است.


من اغلب می‌بینم که افرادی می‌گویند چرا سونی باید سرورهای بازی Gravity Rush 2 را آنلاین نگه دارد در حالی که تنها ۱۰ نفر از آن استفاده می‌کنند. بر اساس اطلاعاتی که من از بازی به دست آورده‌ام، هر روز هزاران نفر کاربر منحصر به فرد به سرورهای بازی وصل می‌شوند. DontForgetGravityRush#

آیا این بازیکنان به اندازه کافی خوش‌شانس خواهند بود که چند ماه دیگر نیز به تجربه آنلاین بازی بپردازند و آیا این کمپین دوباره موفق خواهد شد؟ باید منتظر بمانیم هر چند که زمان زیادی به خاموش شدن سرورها در زمان تعیین شده ۱۸ ژوئیه باقی نمانده است. تنها دو روز دیگر به این تاریخ باقی مانده، بنابراین به زودی و در همین هفته باخبر خواهیم شد که آیا سونی بار دیگر به خواسته طرفداران بها می‌دهد یا خیر. این بازی در حال حاضر به صورت انحصاری برروی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد و سازنده آن نیز استودیو SIE Japan Studio می‌باشد. برای آشنایی بیشتر با آن می‌توانید نقد و بررسی اختصاصی گیمفا در مورد این بازی را مطالعه نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید