استقبال بازی‌سازان از ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران

۸ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۸

کمتر از ده روز تا پایان مهلت ارسال آثار ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران باقی‌مانده است و در این مدت روزانه ۱٫۶۵ عنوان بازی ثبت شده است.

تا به حال ۳۳ اثر در سایت جشنواره ثبت شده و این یعنی روزانه یک یا دو بازی جدید برای جشنواره ارسال شده است. این در حالی است که به دلیل حضوری بودن ثبت‌نام و ارسال آثار در سال‌های گذشته، معمولا این روند در روزهای پایانی مهلت ارسال آثار شدت می‌گرفت و شرکت‌کنندگان تا حدودی با مشکلات روبه‌رو می‌شدند.

امسال به لطف سیستم ثبت‌نام کاملا الکترونیکی شاهد آن هستیم که این روند به خوبی در حال طی شدن است و از همان روز نخست فراخوان شاهد ارسال آثار هستیم. از سوی دیگر این ثبت نام اینترنتی باعث شده تا بازی‌سازان شهرستانی نیز بتوانند به سادگی اثرهای خود را ارسال کنند.

باتوجه به این‌که انتظار می‌رود تعداد آثار ارسالی در روزهای پایانی صعودی باشد، انتظار می‌رود امسال رکورد تعداد اثر دریافتی در جشنواره شکسته شود.

مهلت ارسال آثار برای ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران تا ۱۵ دی ماه تعیین شده است و برترین بازی‌های ایرانی طی مراسمی در پنج اسفند ماه معرفی خواهند شد.

ثبت بازی در جشنواره به‌راحتی از طریق سایت جشنواره به آدرس www.tehrangamefestival.ir امکان‌پذیر است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • majidam گفت:

  یکم سرمایه لازم داره استعدادهای زیادی هستند در ایران حتی من و شما یا ما وقتی امکاناتش فراهم نشه اون هم سراسری هیچوقت صنعت گیم پیشرفت نمیکنه یا از قدرت ذهنو علم بازیسازان بزرگ خارجی استفاده کنن با دعوت کردن اونها در ایران تا تجربه ی اونها به مغز استعدادهای ایران تزریق شه وصنعت گیم ایران پیشرفت کنه

  0
  0
 • dark life گفت:

  هنوز هم من دارم میگه چرا فقط تهران مگه شهرستانیایی مثل من که عاشق این جشنواره هستن دل ندارن.تاحالا این جشنواره رو یک بار رفتم خیلی خیلی خوبه از نظر من.

  0
  0
  • monsef گفت:

   جشنواره ششمین دوره هست که برگزار میشه.هنوز هم به معنی واقعی ملی نشده.پس نمیشه توی شهرستانهای دیگه برگزارش کرد.تهران جمعیتش از همه جا بیشتره پس بازدید کننده بیشتری هم داره.البته من خودم تهرانی نیستم.
   دوستان لطفا بیاید کانالم
   تخصصا در مورد بازی ایرانی هست
   اخرین. پست هم معرفی یه بازی جدید از سازندگان ارتشهای فرازمینی هست
   دعوت میکنم حتما بیاید
   مدیران گرامی سایت هم اگه لطفا کنن تایید کنن ممنون میشم
   اینم ایدی کانال
   @bazieirani

   0
   0