گیفت کارت
گیفت کارت

جزییات جدیدی در رابطه با کیفیت اجرا در بازی Resident Evil 7 منتشر شده است

۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۳
شخصیت Chris Redfield به بازی Resident Evil 7 می‌آید!

به‌تازگی توضیحاتی در رابطه با جزییات کیفیت اجرای بازی Resident Evil 7 بر روی دو کنسول شرکت سونی و مایکروسافت از سوی تهیه کننده بازی داده شده است.

اگر بخواهیم بصورت کلی در رابطه با کیفیت اجرای بازی‌های مولتی پلتفرم بر روی کنسول‌های این نسل اظهار نظر کنیم، به این نتیجه خواهیم رسید که کنسول ایکس‌باکس وان عملکرد ضعیف‌تری در اجرای این عناوین نسبت به رقیب خود یعنی کنسول پلی‌استیشن ۴ داشته است. این برتری برای کنسول شرکت سونی به‌نظر می‌رسد ادامه دار خواهد بود مگر اینکه با عرضه ایکس‌باکس وان اسکورپیو ما شاهد عملکرد بسیار بهتری از کنسول شرکت مایکروسافت باشیم، از این رو دارندگان این کنسول بسیار مشتاق هستند تا بازی Resident Evil 7 را تجربه کنند زیرا احتمالا با عرضه ورژن جدید ایکس‌باکس وان شاهد برابری کیفیت اجرا در هر دو کنسول نسل جدید خواهیم بود.

تهیه کننده بازی Resident Evil 7، ماساچیکا کاواتا به‌تازگی در طی مصاحبه‌ای عنوان کرده است که بازی با نرخ فریم ۶۰fps و کیفیت ۱۰۸۰p بر روی هر دو کنسول ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ قابل اجرا خواهد بود او همچنین تایید کرد که بازی از کیفیت HDR بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس وان S، پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۴ پرو پشتیبانی خواهد کرد.

کاواتا همچنین در رابطه با نسخه‌های جدید کنسول‌های این نسل عنوان کرده است:

به‌نظر من وقتی یک سخت افزار جدید معرفی می‌شود نباید به گونه‌ای باشد که فقط رضایت یک بخش از افراد را به‌دنبال داشته باشد و باید با موفقیتی همه جانبه همراه شود. شرایط باید به‌گونه‌ای باشد که دو طرف این معامله رضایت کافی داشته باشند، هم تولید کنندگان این کنسول‌ها و هم مصرف کنندگان در سطح جهانی. زمانی که این امر موفق ظاهر شود، در آن زمان می‌توان به راحتی صنعت بازیسازی را رو به جلو پیش برد و بازی‌های موفق و زیادی را بر روی این کنسول‌ها توسعه داد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید