نینتندو: Super Mario Run چهل میلیون بار دانلود شده است

۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۶

از انتشار Super Mario Run، در روز بیست و پنجم آذرماه، تا کنون آمار و ارقام بسیاری از این بازی منتشر شده است که تعداد زیادی از آن‌ها مربوط به میزان دانلودهای بازی بوده است؛ حال نینتندو پا پیش گذاشته است.

ناشر Super Mario Run به صورت رسمی اعلام کرد، عنوان Super Mario Run در کم‌تر از یک هفته ۴۰ میلیون دانلود جهانی داشته است. کمپانی نینتندو از عملکرد ماریو در اولین حضورش در تلفن‌های هوشمند راضی است چرا که طبق گفته‌ی آن‌ها، عنوان Super Mario Run در چهار روز اول عرضه‌اش ۴۰ میلیون دانلود در سراسر جهان داشته است. نینتندو تنها به اعلام تعداد دانلودها بسنده کرد و اطلاعات دقیقی از میزان پرداخت‌های درون برنامه‌ای و این که چه تعداد از این ۴۰ میلیون نفر در بازی پول خرج کرده‌اند بروز نداد. Super Mario Run، به نقل از نینتندو،‌ عنوانی Free-To-Start است. این به این معنی است که شما تنها می‌توانید تا مرحله‌ی سوم بازی به تجربه‌ی رایگان آن بپردازید و برای قفل گشایی مراحل بعد از آن می‌بایست ۱۰ دلار پرداخت کنید.

۴۰ میلیون دانلود، آن هم تنها در ۴ روز، دستاوردی شگفت انگیز و قابل تحسین است؛ البته می‌توان گفت که کمپین تبلیغاتی ویژه‌ی Super Mario Run نیز در این موضوع بی تأثیر نبوده است. علاوه بر تبلیغات پی در پی پیش از انتشار این بازی، اپل برای اولین بار به کاربران دسترسی دریافت نوتیفیکیشن در هنگام انتشار بازی را داد در حالی که تا به حال هیچ یک از عناوین منتشر شده در اپ استور اپل به این شیوه عرضه نشده بودند. همچنین نینتندو در کانال اصلی پخش برنامه‌ی Jimmy Fallen این بازی را معرفی و به نوعی آن را تبلیغ کرد.

در حال حاضر Super Mario Run در صدر چارت دسته بندی‌های “Free” و “Top Grossing” اپ استور قرار دارد و نینتندو قول انتشار آن برای دستگاه‌های اندرویدی در سال ۲۰۱۷ میلادی داده را است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • dimoomid گفت:

  خب بعد چطور میشه که اعلام میکنن بخاطر وجود نقدهای منفی علیه این بازی ارزش سهام نینتندو افت پیدا کرد یعنی با وجود چهل میلیون دانلود تا این لحظه بخاطر چهارتانقد منفی این اتفاق افتاد ؟ خب اگر انقدر موثره فکر کنم در اینده بازیسازان موضع جدی تر و جدید تری رو نسبت به منتقدین بگیرن

  0
  0
  • lynch گفت:

   فروش(در اینجا دانلود) هفته اول همیشه بزرگترین دلیلیش اسم و رسم و انتظار و تبلیغات هست . چهل میلیون دانلود شده و رایگانه . سودی نداره . سود وقتی میده که کسی که دان کرده خوشش بیاد و پول بده براش , یعنی باید بازی خوب باشه

   0
   0
   • lynch
    دوسته عزیز توقع داری ی بازی رویه پلتفرم چقدربفروشه؟!
    اونم رو ios؟؟؟؟
    دلیل افت سهام این بوده که قیمت این بازی نسبت ب سایر بازیا یه موبایل خییییلی بیشتره و ب نظرم کاملا ارزششو داره
    دومین دلیل اتصال مداوم اینترنت!!وسهام دارا فکرمیکردن این بازی موفق نشه بااین اوصاف اما این نتایج فوق العادست مطمعنن رو android که بیاد دیگه هیچی..

    0
    0