بازگشت به دنیای بتمن؛ WB Montreal مشغول ساخت عنوانی برای Damian Wayne است

29 آذر 1395 - 19:41

توسعه دهنده‌ی عنوان Batman: Arkham Origins، استودیو Warner Bros Montreal، ساخت بازی Suicide Squad را در برنامه‌های خود داشت که به تازگی خبر توقف ساخت آن منتشر شد.

سایت Kotaku پس از انتشار این خبر دست به کار شد و اطلاعات بیشتری جمع آوری کرد. جستجوی آن‌ها در نهایت به افشای خبر ساخت بازی Damian Wayne توسط این استودیو ختم شد. Kotaku خبر ساخت بازی Damian Wayne را بر اساس اطلاعات فاش شده از سه منبع خود منتشر کرده است. این منابع خاطر نشان کرده‌اند که ساخت عنوان Suicide Squad، که هیچ‌گاه به صورت رسمی معرفی نشد، در اوایل این ماه به علت تلاطم‌های داخلی ایجاد شده در استودیو متوقف شد. بازی Suicide Squad تقریباً دو سال در دست ساخت بوده است و شخصیت‌های اصلی آن را، همچون فیلم، گروهی از ضد ابر قهرمانان تشکیل می‌دادند و بازی احتمالاً شامل بخشی Co-op مانند می‌شده است. Suicide Squad در حال حاضر بازی موبایلی با عنوان Special Ops دارد و توسعه دهندگان نسخه‌ی موبایلی عنوان Injustice: Gods Among Us تِمی با مضمون این فیلم منتشر کرده‌اند.

Kotaku اعلام کرد که بازی Damian Wayne، طبق برنامه ریزی‌های انجام شده، قرار بود ۱۹ روز پیش و در روز اول دسامبر معرفی شود اما این رویداد اتفاق نیفتاده و قرار هم نیست تا پیش از تعطیلات کریسمس خبری رسمی از انتشار این عنوان شنیده شود.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید