شرکت سازنده عناوین Evolve و Left 4 Dead مشغول کار بر روی یک بازی جدید است

۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۳
شرکت سازنده عناوین Evolve و Left 4 Dead مشغول کار بر روی یک بازی جدید است

شرکت Turtle Rock پس از اعلام عدم پشتیبانی بیشتر از بازی Evolve در اوایل سال جاری، مشغول ساخت و توسعه یک بازی جدید شده است. این شرکت ساخت دو عنوان Left 4 Dead و Evolve را درکارنامه دارد، با این حال تیم سازنده این شرکت تایید کرده است که پروژه جدید آن‌ها هیچ ارتباطی با این دو بازی ندارد بلکه هدف Turtle Rock مربوط به ساخت یک بازی کاملا جدید با اتمسفر تاریک و فانتزی می‌باشد.

نماینده شرکت Turtle Rock در جدیدترین مصاحبه خود در رابطه با این موضوع اعلام کرده است که آن‌ها برای ساخت و توسعه پروژه جدید خود با ناشر بازی‌های رایگان ( free-to-play ) یعنی شرکت Perfect World Entertainment همکاری می‌کنند، این شرکت انتشار عناوینی مانند Star Trek Online و Blacklight Retribution را در کارنامه دارد.

به‌تازگی فیل راب، به عنوان یکی از بنیانگذاران شرکت Turtle Rock در رابطه با پروژه جدید این شرکت عنوان کرده است:

ما در حال ساخت یک بازی کاملا جدید هستیم، ما از انتظارات طرفداران خود کاملا آگاه هستیم و به همین خاطر هدف ما این است عنوانی خلق کنیم که تمام طرفداران ما را در سطح جهانی راضی نگه دارد و مطابق انتظارات آنها از شرکت Turtle Rock باشد. ما مشغول ساخت یک بازی بر اساس تخصص اصلی خود هستیم، عنوانی که ضربان قلب شما را در هر لحظه به بالاترین حد ممکن برساند، یک بازی آنلاین با قابلیت co-op و سبک شوتر اول شخص. شرکت Perfect World Entertainment در توسعه این بازی با ما همکاری خواهد کرد. ما در ابتدا خواسته‌های طرفداران خود را نسبت به بازی جدید شرکت در نظر می‌گیریم سپس بازی را بر طبق علایق آنها توسعه می‌دهیم.

در مصاحبه‌ای دیگر آقای Steve Goldstein، رییس شرکت Turtle Rock عنوان کرده است که سازندگان تمرکز و توجه ویژه‌ای نسبت به ساخت یک بازی شوتر اول شخص با وجود همکاری‌های بسیار زیاد بین بازیکنان دارد، او در ادامه مشخص کرد که بازی جدید آنها یک عنوان زامبی محور نخواهد بود، خبری از آخرالزمان در بازی نیست و بجای آن سازندگان قصد دارند دنیایی تاریک و فانتزی را خلق کنند.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید