تریلر معرفی The Last of Us Part 2 جزئیات بسیار کوچکی دارد

۱۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۴

ناتی داگ زمانی پیش از انتشار Uncharted 4 گفته بود چیزی که واقعا یک بازی را عالی می‌سازد، تمام جزئیات کوچک هستند؛ جزئیات کوچکی که هیچ بازیکنی از فکر کردن به آن‌ها دست نمی‌کشد. زمانی که جزئیات درون یک بازی به واقعیت نزدیک باشد، بیشتر درگیر آن بازی می‌شویم و حس طبیعی‌تری دارد. در Uncharted نیتن با حرکت موتور خود برروی کیسه‌های برنج منجر به این می‌شد که هر دانه از برنج به جهت متفاوتی پخش شود. افراد ناتی داگ همان کسانی هستند که مدت زمان زیادی را برای چنین کاری برنامه‌نویسی کردند؛ آن‌ها این احساس را داشتند که چنین حالت واقع گرایانه‌ای در بازی برای اثبات کیفیت آن لازم بود.

بنابراین نباید تعجیب کنیم که آن‌ها توجه بسیار زیادی را هم برای جزئیات The Last of Us: Part 2 خرج می‌کنند. شما می‌توانید چنین چیزی را در یکی از دیالوگ‌های کوچک The Last of Us هم ببینید. آیا به یاد دارید در نسخه اول جوئل به الی قول آموزش گیتار را می‌دهد؟ در تریلر رونمایی The Last of Us: Part 2 هم شاهد این هستیم که الی گیتار می‌نوازد:

همین که کارمون با همه اینا تموم شد، بهت یاد می‌دم که چطوری گیتار بزنی

اما ناتی داگ با توجه خود به جزئیات، ریز بینانه‌تر به‌نظر می‌رسد. الی به‌صورت آسیب دیده و مجروح نشان داده می‌شود و مفهوم کلی تریلر این بود که او پس از حضور در یک مبارزه دیوانه‌وار، آسیب دیده است. با اینکه تریلر به‌طور دقیق به ما نشان نمی‌دهد، اما می‌توان دید که الی خون‌آلود شده و در خانه‌ای پر از اجساد قرار دارد و می‌توانید لرزش دستانش را مشاهده کنید. نه تنها این، بلکه هنگامی که الی گیتار می‌نوازد، شما می‌توانید لکه باقی مانده از خون وی را برروی گیتار ببینید و همچنین همزمان با نواختن گیتار، ذرات گرد و غباری که در کنار گیتار پخش هستند را هم مشاهده کنید. چنین موارد فداکارانه بسیار قابل توجه‌ای برای دست‌یابی به جزئیات درست بوده‌اند.

در ادامه می‌توانید تصاویر متحرک را مشاهده کنید:

باقی ماندن لکه‌های خون الی برروی گیتار!

به ذرات ریز گرد و غبار دقت کنید

افراد ناتی داگ نابغه هستند و به کاری که انجام می‌دهند افتخار می‌کنند! چنین چیزی در حال حاضر کاملا روشن و واضح است. اگر نسخه نهایی The Last of Us: Part 2 به اندازه تریلر رونمایی خود دارای جزئیات ریز و اندیشه‌های جالب باشد، بنابراین با یک بازی فوق‌العاده دیگر از سوی ناتی داگ روبه‌رو هستیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید