مدس میکلسن نیز درک کاملی از تریلر بازی Death Stranding نداشته است!

۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۵
مدز میکلسن نیز درک کاملی از تریلر بازی Death Stranding نداشته است!

در تریلری که اخیرا از بازی جدید کوجیما منتشر شد شاهد حضور مدس میکلسن به عنوان شخصیت منفی بازی بوده‌ایم. قطعا شما تریلر بازی Death Stranding را بارها بازبینی کرده‌اید اما آیا چیز زیادی دستگیرتان شده است؟ به احتمال بسیار زیاد خیر اما نگران این موضوع نباشید چون علاوه بر شما نه بنده درک کاملی از این تریلر داشتم و نه خود مدس میکلسن!

میکلسن در طی مصاحبه‌ای در رابطه با بازی Death Stranding عنوان کرد:

من نمی‌توانم در مورد بازی زیاد صحبت کنم اما باید بدانید با عنوان بسیار پیچیده‌ای روبرو هستید. کارگردانی این بازی را کوجیما بر عهده دارد، او یک مرد بسیار باتجربه و کاربلد است. او وقتی درمورد شرایط داستانی و روند کار برای من توضیح داد باور کنید فقط مقدار اندکی از حرف‌هایش را متوجه شدم، در بسیاری از مواقع فقط کلمه چی در زبان من می‌چرخید! من برای درک توضیحات کوجیما به یک تصویرسازی نیاز داشتم چون بازی Death Stranding یک عنوان کاملا جدید با داستانی بسیار پیچیده می‌باشد.

میکلسن پیش از شروع فعالیت رسمی خود در بازی جدید کوجیما از روند کاری بازی Death Stranding هیچ ذهنیتی نداشت اما پس از دیدن اولین تریلر بازی که با نقش آفرینی نورمن ریداس همراه بود، عنوان کرد:

دیدگاه فعلی من فقط از جایگاه یک بازیگر است و باید در رابطه با نفش آفرینی نرمن بگویم احساسی که در بازی او دیدم بسیار عالی و شگفت آور بود. من یک گیمر نیستم اما بعد از دیدن آن صحنه به خودم گفتم این کار دیوانه وار است، من عاشق بازی او هستم.

با اینکه میکلسن تجربه کاری در زمینه بازی‌های ویدیویی را نداشت اما پیش از این با نقش آفرینی در فیلم‌هایی نظیر Rogue One و Doctor Strange آشنایی جزیی با تکنولوژی‌هایی مانند موشن کپچر پیدا کرده بود. این اولین تجربه مدس در یک بازی ویدیویی می‌باشد البته لازم به ذکر است که حدود ده سال پیش او در قالب یک صداپیشه در بازی Quantum of Solace فعالیت‌هایی داشته است.

میکلسن معتقد است شباهت‌های زیادی بین حرفه فیلم‌سازی و بازی‌سازی وجود دارد، او در این رابطه می‌گوید:

من می‌توانم کار او را به فیلم سازی تشبیه کنم. او در حال ساخت دنیای ذهنی خود در بازی است و به هر کدام از ما این اجاره را می‌دهد در این دنیا در نقش خود کارگردانی کنیم.

هنوز تاریخ دقیقی در رابطه با زمان انتشار بازی Death Stranding مشخص نشده است اما به نظر می‌رسد این عنوان پیش از سال ۲۰۱۹ برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شود، شایعاتی نیز درباره عرضه بازی برای رایانه‌های شخصی مدتی بعد از عرضه کنسولی آن به گوش می‌رسد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید